فوری: فتح‌الله‌زاده از مدیرعاملی استقلال استعفا کرد

همانگونه که مستحضرید این جانب به دلیل عشق و علاقمندی به تیم محبوبم و به عشق هواداران فهیم و قدرشناس استقلال در شرایط بحرانی قبول مسئولیت کردم. متاسفانه بدلیل کتمان حقایق که توسط مدیریت محترم سازمان خصوصی سازی نیز تایید شد، با بدهی های غیرقابل باور و کمرشکن روبرو شدیم لذا از همان ابتدا در یک برنامه تلویزیونی عنوان کردم که به تنهایی قادر به پرداخت این حجم از بدهی ها نیستم.


پس از حذف استقلال از لیگ قهرمانان، علی فتح‌الله‌زاده با انتشار پستی در صفحه رسمی اینستاگرام خود، از مدیرعاملی آبی پوشان استعفا کرد.

فوری: فتح‌الله‌زاده از مدیرعاملی استقلال استعفا کرد


کد خبر : 1898524 |
12 فروردين 1402 ساعت 13:43 |
18.8K بازدید |

20
دیدگاه

من گلبرگ مغروم که می‌میرم ز بی‌آبی!

متاسفانه در این میدان تنها ماندم و چاره ای جز ادامه مقطعی نداشتم تا حداقل تیم دچار سیر نزولی نشود و جایگاه تیم در لیگ حفظ شود. وقتی برای نظر و درخواست سی میلیون هوادار مظلوم استقلال اعتنایی نیست برای چه باید بمانم و با چه انگیزه ای کار کنم؟! با اجازه می روم شاید مدیر بعدی خودی باشد و به استقلال مظلوم کمک شود. در این دو ماه مسئولی نماند که پیشش نروم ولی دریغ از کمکی که منتج به نتیجه شود. بعضی وقتها با رفتن می توان کمک کرد.

جناب آقای دکتر! یک ساعت دیرتر برای استقلال خسران بار خواهد بود. لطفا همین امروز مدیر جدید را معرفی کنید. در پایان ضمن عذرخواهی از هوادارن فهیم استقلال و تشکر ویژه از حضرتعالی بدین وسیله رخصت می طلبم.»

بدین ترتیب علی فتح‌الله‌زاده که این نامه را در صفحه شخصی خود منتشر کرده، از مدیریت آبی ها کنار رفت. استعفای که به نظر می رسد با آن نیز موافقت شود. نکته جالب اینکه فتح‌الله‌زاده کامنت های مربوط به نامه استعفایش را بسته تا با واکنش احتمالی هواداران روبرو نشود.

1837575منبع

حالا و یک روز پس از پیروزی استقلال برابر ذوب آهن و هجمه شدید هواداران و بازیکنان به مدیریت باشگاه، علی فتح‌الله‌زاده با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از مدیرعاملی آبی ها استعفا کرده است.

در متن این نامه آمده است:

آبی ها در ماه های گذشته سخت به دنبال پرداخت مطالبات آندره آ استراماچونی بودند تا مجوز حرفه ای جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورند که تلاش های آنها راه به جایی نبرد و استقلال در زمان تعیین شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، نتوانست مطالبات خود را پرداخت کند.

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که حذف استقلال از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قطعی است و تنها اعلام رسمی آن از سوی کمیته صدور مجوز حرفه ای و یا خود باشگاه باقی مانده، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل آبی پوشان از سمت خود استعفا کرد.

در این نامه که با شعر معروف «من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی‌آبی، ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم» آغاز شده، نامه استعفای علی فتح‌الله‌زاده خطاب به وزیر ورزش ارسال شده است.

1837574