قارتال برای این مسابقه جان می‌دهد!(عکس)

بی‌شک در جریان بازی نیز همه نگاه‌ها به تقابل اخباری و تراکتور است و باید دید این دروازه‌بان باتجربه چگونه از پس مسابقه حساس تیمش در روز پنجشنبه هفته جاری برمی‌آید.منبع

به گزارش “ورزش سه”، حتی اگر مارینوس اوزونیدیس سرمربی یونانی گل‌گهر حساسیت بازی با تراکتور برای دروازه‌بان شماره یک تیمش را درک نکرده بود، با دیدن تمرینات او در روزهای گذشته به خوبی متوجه می‌شود که چقدر برای اخباری این بازی مهم و حیاتی است.

کاپیتان سابق تراکتور اما در نقل و انتقالات تابستانی در کمال ناباوری با مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق نرسید و راه سیرجان و گل‌گهر را در پیش گرفت. اخباری حالا با گذشت 11 هفته از لیگ با تیمی روبه‌رو می‌شودکه سال ها پیراهن آن را برتن داشته و بی‌شک انگیزه زیادی برای بازی کردن مقابل آن دارد.

گل‌گهر در شرایطی روز پنجشنبه در سیرجان از تراکتور پذیرایی می‌کند که همه نگاه‌ها در این مسابقه به محمدرضا اخباری دروازه‌بان باتجربه و ملی‌پوش آبی‌پوشان است. اخباری بعد از سال‌ها حضور در تراکتور جایگاه ویژه ای نزد هواداران این تیم دارد و حتی آنها لقب «قارتال» را نیز به این گلر محبوب دادند.


محمدرضا اخباری با روحیه بالا و انگیزه زیاد خودش را برای تقابل حساس با تراکتور تبریز آماده می‌کند.

قارتال برای این مسابقه جان می‌دهد!(عکس)


کد خبر : 1984266 |
12 آذر 1402 ساعت 14:43 |
497 بازدید |

1
دیدگاه

تمرینات سخت اخباری قبل از تقابل خاص با تراکتور

اخباری که امسال با وجود برخی بدشانسی‌ها و مصدومیت‌ها نمایش خوبی در ترکیب گل‌گهر داشته، این روزها در تمرینات تیمش هم با روحیه بالاتر و تلاش بیشتر کارش را جلو می‌برد و امیدوار است بهترین نمایش خود را مقابل تراکتور به اجرا بگذارد.