قلعه‌نویی: از کی‌روش و اسکوچیچ تشکر می‌کنم

*تیم ملی من هجومی خواهد بود
برنامه ما این است که تلاش کنیم نوعی از فوتبال را ارائه دهیم که مردم از تماشای آن لذت ببرند. لذت فوتبال به نوع بازی و گل‌های رد و بدل شده و اخلاقی است که در زمین پیاده می‌شود. همین الان با بازیکنان صحبت کردم که حتما این مسائل رعایت شود. من فوتبال هجومی را دوست دارم و در همین گل‌گهر ۳۵ گل زده داشتیم و تیم دوم از این نظر هستیم. مردم فوتبال هجومی اما با برنامه در ساختار دفاعی و حمله را دوست دارند، با این حال در مجموع فوتبال باید هجومی باشد.


سرمربی تیم‌ ملی اولین مصاحبه خود در جایگاه جدیدش را با خبرنگاران انجام داد.

قلعه‌نویی: از کی‌روش و اسکوچیچ تشکر می‌کنم

به گزارش “ورزش سه” امیر قلعه‌نویی، سرمربی جدید تیم ملی ایران در اولین گفت و گوی خود با خبرنگاران در جایگاه جدیدش به نکات مهم و جالبی اشاره داشت. او در همان ابتدا از دو سرمربی سابق و قبلی تیم ملی تشکر کرد و سپس برنامه‌هایش برای ایران را شرح داد.


کد خبر : 1896621 |
28 اسفند 1401 ساعت 17:11 |
1.2K بازدید |

0
دیدگاه

*از کی‌روش و اسکوچیچ تشکر می‌کنم
پیشاپیش عید نوروز باستانی را خدمت مردم داخل و خارج از ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم زندگی سبزی داشته باشند. باید از جامعه مردم، باشگاه‌ها و … تشکر کنم که پس از محول شدن این وظیفه به منِ سرباز، حمایت کردند، حالا چه آنهایی که موافق بودند و چه آنهایی که مخالف. باید تشکر ویژه از کی‌روش و اسکوچیچ داشته باشم که برای تیم ملی زحمت کشیدند و باید قدردان این عزیزان باشیم. باید قدردان مربیانی باشیم که بازیکنان خوبی که در خارج از کشور و داخل بازی می‌کنند را پرورش دادند، چرا که آنها ماحصل زحمات این مربیان هستند.

*حرف و حدیث همیشه وجود دارد
هنوز کادر فنی ما تکمیل نشده است. ما درگیر دو بازی با نفت مسجدسلیمان و بازی حذفی بودیم که مهم بود. پس از آن لیستی تهیه کردیم و هر انتخابی هم حرف‌ و حدیث‌هایی دارد. کسانی بودند که شایستگی حضور در این لیست را داشتند اما در آن پست‌ها شاید انتخاب ما نفرات دیگری بود. این بدان معنا نیست که بازیکن دیگری قابلیت نداشته است.

ادامه دارد…منبع