قلعه‌نویی و همکارانش، ۸ ماه بدون دریافتی

در مصاحبه ای که شب گذشته سعید الهویی مربی تیم ملی انجام داد، او در بخشی که درباره احمد نوراللهی و کنار گذاشته شدنش از تیم حرف زد ، به مساله پرداخت نشدن دستمزد کادرفنی و اجرایی و همچنین پاداش بردهای قبلی نیز اشاره کرد.

او بعداز بیان برخی صحبت ها درباره احمد نوراللهی در پایان این گفت و گو بار دیگر درباره مشکلات حرف زد: «همه ما می خواهیم لبخند را روی صورت مردم سرزمین خود بیاوریم. با وجود محدودیت های موجود آقای تاج، آقای نبی و سایر دوستان تلاش می کنند تا شرایط خوبی را برای تیم ملی مهیا کنند و شرایط بهتر شود. ما هیچ چیز را فقط برای خودمان نمی خواهیم. دوست داریم چند برابر امکاناتی که به ما می دهند را در اختیار همه تیم های ملی قرار بدهند.»منبع


مربی تیم ملی فوتبال در بخشی از صحبت های شب گذشته خود اعلام کرد که از زمان حضور در کادرفنی هیچ دستمزدی دریافت نکرده اند.

قلعه‌نویی و همکارانش، 8 ماه بدون دریافتی

به گزارش “ورزش سه”، در کنار همه موضوعاتی که درباره تیم ملی وجود دارد، بحث دستمزد اعضای کادرفنی و اجرایی و همچنین پاداش بردهای اعضای تیم ایران هم مساله ای است که باید درباره آن صحبت کرد.


کد خبر : 1981328 |
30 آبان 1402 ساعت 09:13 |
1.4K بازدید |

4
دیدگاه

پاداش 9 برد هم پرداخت نشده است

الهویی در این خصوص گفت: «تیم ملی فوتبال بعد از 9 پیروزی گذشته برخلاف سنوات قبلی یک ریال پاداش دریافت نکرده و کادرفنی نیز هیچ دریافتی نداشته است. فدراسیون تلاش خود را می کند تا با وجود محدودیت ها به تیم ملی کمک کند و اتفاقات مثبتی رخ بدهد تا همه تیم های ملی شرایط خوبی داشته باشند. با این شرایط با تمام وجود و برای سربلندی مردم سرزمین خود تلاش می‌کنیم و منتی هم نمی توانیم بر سر کسی نمی‌توانیم بگذاریم.»