لاپورتا به در و دیوار می‌زند: ۴۰ میلیون یورو لازم داریمکد خبر : 1981202 |
29 آبان 1402 ساعت 17:43 |
1.2K بازدید |

0
دیدگاه


بارسلونا به دلیل عدم تعهد سهامداران استودیو بارسا با کمبود بودجه مالی برای فعالیت در بازار نقل و انتقالات زمستانی مواجه شده است.

لاپورتا به در و دیوار می‌زند: 40 میلیون یورو لازم داریم

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه بارسلونا بار دیگر به دنبال آزاد کردن یک اهرم اقتصادی است. تلاش‌های قبلی آن‌ها برای تزریق بودجه لازم به حساب باشگاه کافی نبوده است.

بارسلونا 49.5 درصد از سهام استودیو بارسا را ​​به قیمت 200 میلیون یورو به اورفئوس مدیا و سوسیوس فروخت. آن‌ها تاکنون 40 میلیون یورو برای این فروش دریافت کرده‌اند و هنوز تسویه حساب کامل صورت نگرفته است.

همچنین 29.5 درصد سهام استودیو بارسا به لیبرو و نیپا به ارزش 120 میلیون یورو فروخته شد‌. کادناسر ادعا می‌کند که درصد مالکیت لیبرو تنها 9.8 درصد است، اما در هر صورت، آن‌ها 40 میلیون یورویی که قرار بود تا پایان سال 2023 پرداخت کنند را پرداخت نکرده‌اند.

1956480

بارسا روی این پول حساب ویژه‌ای باز کرده بود و قرار شد که خریدهای زمستانی با این بودجه انجام شود. نتیجه این است که بارسلونا اکنون در جستجوی سرمایه‌گذاران جدیدی است تا به آن‌ها 40 میلیون یورویی که لازم دارند را بدهد.

با توجه به ناامیدی باشگاه و لزوم به دست آوردن این پول در یک بازه زمانی کوتاه، بارسلونا نمی‌تواند در مذاکرات برای معرفی سهامداران جدید درخواست زیادی داشته باشد.

از زمان حضور خوان لاپورتا این اهرم‌ها فعال شدند تا به بارسلونا اجازه دهند در کوتاه مدت سرمایه‌گذاری کند و تیم را بازسازی کند. بارسا از این طریق قهرمانی فصل گذشته لالیگا را به دست آورد، اما اکنون با مشکل مالی برای فعالیت در پنجره نقل و انتقالات زمستانی مواجه شده‌اند.منبع