لاپورتا: کار تمام نشده ولی بوی قهرمانی می‌آید


کد خبر : 1869095 |
18 بهمن 1401 ساعت 16:55 |
687 بازدید |

1
دیدگاه

کار ژاوی عالی بوده

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا یکشنبه شب توانست سویا را با سه گل شکست دهد و 53 امتیازی شود. بارسا حالا به لطف شکست رئال از مایورکا، هشت امتیاز با تیم مادریدی فاصله دارد و شانس اول قهرمانی محسوب می‌شود. بارسا آخرین بار سال 2019 قهرمان لالیگا شده و در سال‌های اخیر دو بار رئال و یک بار اتلتیکو قهرمان شده‌اند. به نظر می‌رسد امسال دیگر نوبت قهرمانی بارسلوناست.

1798807

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، به موندودپورتیوو گفت: «من رویای قهرمانی را در سر دارم و معتقدم در مسیر درستی قرار داریم. مهم نیست صدر جدول باشید، مهم ادامه همین روند است و باید بسیار تلاش کرد که صدر تا پایان فصل حفظ شود. هنوز کار قهرمانی تمام نشده ولی من بوی قهرمانی را حس می‌کنم. از ابتدای فصل همه آرزو داشتیم در پایان هفته بیستم، 53 امتیازی باشیم و فاصله با تیم دوم هشت امتیاز باشد. حالا دقیقا چنین شرایطی داریم و طبیعی است که خوشحال باشیم. با این حال نیاز است فداکار و متعهد باشیم و بیشتر کار کنیم.»

1796049


خوان لاپورتا در رویای قهرمانی بارسلونا در لالیگاست و می‌گوید که حس می‌کند به این عنوان خواهند رسید، هرچند هنوز راه درازی تا پایان فصل باقی‌ مانده است.

لاپورتا: کار تمام نشده ولی بوی قهرمانی می‌آید

لاپورتا در مورد ژاوی گفت: «او کارش را عالی انجام داده است. ژاوی تیمی را تحویل گرفت که مشکلات زیادی داشت و برخی بازیکنانی که افت کرده بودند را کاملا متحول کرده است. او روحیه و تعهد تیمی را به بارسلونا برگرداند.»منبع