لایی تحقیرآمیز به کاسمیرو؛ ستاره سابق رئال سوژه شد

توییت‌هایی کنایه‌آمیز مثل تحقیر کاسمیرو، بازیکن سوسیداد کاسیمیرو را به اسپانیا فرستاد، به لیگ اروپا خوش آمدی کاسمیرو و….. نشان می دهند که هافبک برزیلی کار ساده ای در تیم جدید خود ندارد.


کد خبر : 1842831 |
18 شهریور 1401 ساعت 13:46 |
352 بازدید |

0
دیدگاه

خاطره تلخ در اولین حضور ثابت

در جریان این بازی صحنه لایی خوردن کاسمیرو از آیهِن مونیوز، بال 25 ساله سوسیداد، به سوژه شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. مونیوز به راحتی توانست به کاسمیرو لایی بزند و از او عبور کند. کاسمیرو با رئال بارها سابقه بازی برابر سوسیداد را دارد و اغلب نیز پیروز شده بود اما هرگز برای او چنین اتفاقی رخ نداده بود. 

 منبع


کاسمیرو شب گذشته برای اولین بار در ترکیب ثابت منچستریونایتد قرار گرفت ولی شکست تلخ خانگی برابر رئال سوسیداد و تحقیرشدن مقابل بال این تیم را تجربه کرد.

لایی تحقیرآمیز به کاسمیرو؛ ستاره سابق رئال سوژه شد

به گزارش “ورزش سه”، کاسمیرو از زمانی که به منچستریونایتد پیوسته، همواره نیمکت نشین بود و تنها در اواخر بازی فرصت حضور در میدان را پیدا می کرد ولی سرانجام طلسم شکست و او شب گذشته در اولین بازی دور گروهی لیگ اروپا برابر رئال سوسیداد از ابتدا در ترکیب شیاطین سرخ قرار گرفت. یونایتد در نهایت این بازی را در اولدترافورد با یک گل به حریف اسپانیایی خود باخت تا خاطره ای تلخ برای هافبک برزیلی ثبت شود. کاسمیرو در این بازی 90 دقیقه در میدان بود.