لباس‌های تیم ملی غنا در خانه جا ماند

تیم ملی غنا در این دوره با لباس های پوما به میدان می رود. این کمپانی برای پیراهن اول غنا با تاکید بر رنگ سفید، ساده‌ترین طراحی ممکن را به کار برده است. ستاره پرچم در لباس استفاده شده و نقش پرچم را روی سرآستین ها مشاهده می کنیم. پوما برای لباس دوم غنا نتوانسته جلوی خود را بگیرد و خبری از سادگی نیست. طرح پیراهن دوم غنا، طبق الگوی عجیب و نه چندان جالب پوما طراحی شده است.منبع


در اتفاقی عجیب و بی‌سابقه اعضای یکی از تیم های حاضر در جام جهانی قطر فراموش کردند لباس های خود را به قطر بیاورند.

لباس‌های تیم ملی غنا در خانه جا ماند


کد خبر : 1853744 |
25 آبان 1401 ساعت 03:00 |
741 بازدید |

0
دیدگاه

در اتفاقی جالب و غیرقابل باور

به گزارش “ورزش سه”، شمارش معکوس برای آغاز جام جهانی آغاز شده و در فاصله کمتر از یک هفته به این مسابقات، 32 تیم حاضر در حال رساندن خود به قطر هستند. در این میان یکی از این تیم ها بعد از ورود به کشور میزبان با اتفاقی عجیب و غیرمعمول مواجه شد.

اعضای تیم ملی غنا بعد از ورود به قطر متوجه شدند که لباس های خود را جا گذاشته اند! آنها در عین ناباوری بدون لباس هایی که قرار است در جام جهانی 2022 به تن کنند، کشور خود را به مقصد قطر ترک کردند و اینک دست به دامان پست شده اند تا این لباس ها را پیش از شروع جام به دست‌شان برساند. البته هنوز مشخص نیست که این اتفاق کی و چگونه قرار است رخ بدهد.

فدراسیون فوتبال غنا بعد از این گاف بزرگ، قصد دارد تا از راه پست لباس ها را تحویل بگیرد. در چنین شرایطی این نگرانی وجود دارد که لباس های آنها تا بازی با پرتغال در دور اول مرحله گروهی به قطر نرسد و قضیه بیخ پیدا کند. برای اینکه لباس های مورد نظر به هر ترتیبی که هست به دست اعضای تیم برسد، فدراسیون فوتبال غنا به صورت همزمان در احال آزمایش و ارزیابی راه‌های ممکن برای دریافت لباس هایی است که جا مانده اند.