لباس ملی بر تن زننده مهم‌ترین گل لیگ(عکس)

محمد کریمی که در گذشته هم تجربه دعوت به اردوهای تیم ملی را دارد، توانست بار دیگر با عملکرد درخشان خود در ترکیب سپاهان به این مهم برسد و این بار با نظر امیر قلعه‌نویی راهی اردو شود و با انگیزه خاصی در تمرینات شرکت کند.

1834468


هافبک سپاهان پس از گلزنی در حساس‌ترین مسابقه لیگ برتر به اردوی تیم ملی رفت.

لباس ملی بر تن زننده مهم‌ترین گل لیگ(عکس)

محمد کریمی که رقبای سرسخت و لژیونرهای آماده‌ای برای ر سیدن به ترکیب تیم ملی ایران دارد، امیدوار است نخستین بازی ملی خود را در دو دیدار تدارکاتی پیش رو مقابل روسیه و کنیا انجام بدهد و در سن ۲۶ سالگی این تجربه مهم را به دست بیاورد.



منبع

کاپیتان سپاهان که در این فصل ۱۷ بار در لیگ برتر به میدان رفته و در خط میانی این تیم یکی از مهره‌های تاثیرگذار ژوزه مورایس به شمار می‌رود، در آخرین بازی سال ۱۴۰۱ برای تیمش که حساس‌ترین رقابت برای رسیدن به قهرمانی لیگ برتر بود، توانست یک گل مردود و یک گل سالم در آخرین لحظه بازی بزند و منجر به شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شود تا این گل او را به تیم ملی برساند.

به گزارش “ورزش سه”، نتایج و عملکرد فوق‌العاده سپاهان در این فصل و صدرنشینی آنها کاری کرده تا طلایی‌پوشان با داشتن ۶ بازیکن بیشترین سهم را بین تمام باشگاه‌ها در تیم ملی داشته باشند که یکی از آنها سید محمد کریمی، هافبک خلاق این تیم است که توانسته بار دیگر به اردها دعوت شود.


کد خبر : 1896945 |
02 فروردين 1402 ساعت 03:00 |
339 بازدید |

0
دیدگاه