لحظه به لحظه با کشتی فرنگی قهرمانی جهان

به گزارش “ورزش سه”، دومین روز از رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در حالی از ساعت 13 امروز آغاز شد که ملی پوشان کشورمان در روز اول این مسابقات عملکرد جالبی نداشتند و تنها ناصر علیزاده بود که توانست به جدول شانس مجدد وزن 87 کیلوگرم راه پیدا کند. در مسابقات امروز، رقابت های مقدماتی اوزان 63، 67، 82 و 97 کیلوگرم و همچنین رقابت های شانس مجدد، رده بندی و فینال اوزان 55، 72، 77 و 87 کیلوگرم برگزار خواهد شد.
علاوه بر ناصر علیزاده که برای رسیدن به مدال برنز وزن 87 کیلوگرم تلاش می کند، چهار نماینده دیگر ایران یعنی علیرضا نجاتی، محمدرضا گرایی، پژمان پشتام و محمدهادی ساروی به میدان رفتند که برخلاف دیروز، هر 4 نفر سابقه ایستادن بر سکوی دنیا را در کارنامه داشتند. 


در دومین روز مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان، فرنگی کاران ایرانی خوش درخشیدند و سه تن از شاگردان بنا به نیمه نهایی راه یافتند.

لحظه به لحظه با کشتی فرنگی قهرمانی جهان

در مسابقات صبح امروز، فرنگی کاران ایرانی یکی پس از دیگری رقبای خود را پشت سر گذاشتند و تنها یک باخت در آخرین گام در کارنامه ایران ثبت شد. ناصر علیزاده به دیدار رده بندی رسید و علیرضا نجاتی، محمدرضا گرایی و هادی ساروی با شکست رقبای خود به نیمه نهایی راه یافتند. تنها پژمان پشتام بود که در 82 کیلوگرم نتوانست به نیمه نهایی برسد و حالا باید در انتظار راهیابی حریفش به فینال باشد. 
بدین ترتیب امشب ناصر علیزاده برای کسب مدال برنز روی تشک می رود و سه فرنگی کار دیگر برای رسیدن به فینال تلاش می کنند.
 منبع


کد خبر : 1843179 |
20 شهریور 1401 ساعت 18:05 |
221.8K بازدید |

2
دیدگاه

جبران ناکامی روز اول؛ توفان گرایی و رفقا در بلگراد