لسترسیتی در آستانه سقوط، اس خوزستان سرمست صعود!

این شباهت در حالی زمینه‌ساز اعطای این لقب به آبی‌های اهواز شد که حالا دو تیم سرنوشتی کاملا متفاوت از یکدیگر پیدا کرده‌اند. در واقع نایب قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ آزادگان و صعود این تیم به لیگ برتر در شرایطی رقم خورد که لسترسیتی، قهرمان سابق لیگ جزیره، در رده هجدهم جدول رده‌بندی فوتبال انگلیس قرار دارد و در آستانه سقوط به چمپیونشیپ هستند.

1878974


صعود استقلال خوزستان با سیروس پورموسوی به لیگ برتر در شرایطی رقم خورد که احتمال دارد لسترسیتی در پایان این فصل به دسته پایین‌تر سقوط کند.

لسترسیتی در آستانه سقوط، اس خوزستان سرمست صعود!

به گزارش “ورزش سه”، قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم و همزمانی آن قهرمانی با کسب افتخار تاریخی لسترسیتی با کلودیو رانیری در لیگ جزیره باعث شد بسیاری از فوتبال‌دوستان ایرانی و به خصوص هواداران خوزستانی این تیم، به آبی‌های خوزستان لقب لسترسیتی فوتبال ایران را بدهند.

لسترسیتی که با تساوی مقابل نیوکسل شانس بقای خود را حفظ کرده، در حالی دیدار هفته پایانی برابر وستهم را در خانه خود برگزار خواهد کرد که اورتون با دو امتیاز بیشتر، میزبان بورنموث است و با کسب پیروزی در آن مسابقه، حکم سقوط گرگ‌ها به دسته پایین‌تر را امضا خواهند کرد.

1878975

در نهایت باید دید آیا این سرنوشت کاملا متضاد برای دو تیمی که به واسطه شباهت در نحوه قهرمانی همزمانشان در بین فوتبال دوستان ایرانی با هم مقایسه می‌شدند، رقم می‌خورد یا اوضاع به گونه دیگری پیش می‌رود و هواداران حاضر در ورزشگاه کینگ پاور، این هفته یک معجزه تماشا خواهند کرد.منبع


کد خبر : 1939474 |
03 خرداد 1402 ساعت 06:00 |
167 بازدید |

0
دیدگاه

سرنوشت متفاوت شگفتی‌سازان لیگ برتر