لیورپول ۴ – فولام ۳: درام ترسناک آنفیلد با پایان خوش


کد خبر : 1984345 |
12 آذر 1402 ساعت 19:54 |
1.7K بازدید |

3
دیدگاه

اندو + ترنت، سوپرگل‌های تمام‌نشدنی برای سه امتیاز


لیورپول در یک بازی تماشایی مقابل فولام با نتیجه 4-3 برنده شد و 3 امتیاز را کسب کرد.

لیورپول 4 - فولام 3: درام ترسناک آنفیلد با پایان خوش

بازی با حملات لیورپول از ابتدای آغاز شد که دقیقه 8 بازی لوئیز دیاز با برند لنو برخورد کرد و محمد صلاح موفق شد توپ سرگردان را به گل تبدیل کند. این گل مردود اعلام شد و به دلیل برخورد مهاجم لیورپول با این دروازه‌بان بازی برای چندین دقیقه متوقف شد تا او مورد مداوا قرار بگیرد.

1961923

لیورپول تمام نیمه را سپری کرد تا در دقایق پایانی بازگشت عجیبی به بازی داشته باشد، واتارو اندو در دقیقه 87 بازی را به تساوی رساند. او پاس به عقب صلاح را نزدیک به محوطه جریمه را با ضربه پای راست به گوشه دروازه حریف فرستاد.

1961921

به گزارش “ورزش سه”، بازی بین تیم‌های لیورپول و فولام در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس امشب با نتیجه پرگل 4-3 به پایان رسید. این دیدار جذاب و تماشایی آغاز شد و نیمه اول دو تیم در ارائه بازی چشم‌نواز رقابت نزدیکی داشتند.

لیورپول امیدوار بود نیمه اول را با برد پشت سر بگذارد که کنی تته گل تساوی را وارد دروازه کرد. ضربه سر رائول خیمنز روی ارسال کرنر با اشتباه مدافعان لیورپول به کنی تته رسید که در یک‌قدمی دروازه توپ را به گل تبدیل کرد. این گل مورد بررسی VAR قرار گرفت و سپس تایید شد.

اولین گل این بازی سهم لیورپول بود. ترنت الکساندر آرنولد دقیقه 20 روی ضربه ایستگاهی نزدیک به محوطه جریمه با شوت دیدنی پای راست تیرک افقی دروازه حریف را به لرزه درآورد و توپ را وارد دروازه کرد.

1961924

یورگن کلوپ و تیمش خوش‌شانس بودند که نیمه اول بازنده به رختکن نرفتند. اشتباه کلهر روی دفع ضربه سر پالینیا موجب شد تیم ریم به راحتی دروازه را باز کند اما به دلیل آفساید VAR این گل را مردود اعلام کرد تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد‌.

فولام که متوجه شد مهاجمان لیورپول دقت زیادی برای گلزنی در بازی امشب ندارند از فرصت استفاده کرد و دقیقه 80 سومین گل را به ثمر رساند.

1961927

چند دقیقه او با پاس رو به جلوی صلاح در محوطه جریمه با دروازه‌بان تک به تک شد که ضربه‌اش بی‌دقت از کنار دروازه به بیرون رفت.

لیورپول نیمه دوم را خوب شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی داروین نونیز دو موقعیت گلزنی خوب را از دست داد. دقیقه 53 او با پاس محمد صلاح صاحب موقعیت شد که شوت او با برخورد با تیر افقی راهی اوت شد.

دقیقه 80 کوردوا-رید روی ارسال کوتاه کایرنی موفق شد دور از دستان کلهر توپ را با ضربه سر وارد دروازه کند.

قرمزها از به ثمر رسیدن این گل خوشحال بودند که ناگهان اشتباه کوئمین کلهر موجب شد حریف به گل تساوی برسد. 4 دقیقه بعد از گل تماشایی آرنولد، هری ویلسون موفق شد روی پاس آنتونی رابینسون توپ را از بین پاهای کلهر عبور بدهد و بازی را به تساوی بکشاند.

1961925

بازی در لحظات پایانی با هیجان دنبال شد و پس از 7 دقیقه وقت اضافه لیورپول موفق شد این برتری را حفظ کند تا سه امتیاز حساس را در نهایت کسب کند.منبع

همین گل انگیزه زیادی برای لیورپول شد تا گل چهارم را یک دقیقه بعد به ثمر برساند. با از سرگیری بازی پس از گل تساوی لیورپول، دفاع فولام دفع ناقصی روی ضربه بلوکه شده کود خاکپو داشت. این توپ به آرنولد رسید و او پس از کنترل آن دبل کرد تا تیمش را پیش بیندازد.

لیورپول از این گل شوکه نشد و به حملاتش ادامه داد تا به دومین گل برسد. گل دوم هم مانند گل اول زیبا و چشم نواز بود. دقیقه 38 روی دفع ناقص مدافعان، الکسیس مک آلیستر توپ را کنترل کرد و با ضربه تماشایی والی توپ را به گوشه دروازه فولام چسباند.