لیگ یک/ کامبک رؤیایی صدرنشین در بازی بزرگ

شمس آذر با این برد ارزشمند توانست جمع امتیازاتش را به 55 برساند و اختلاف 11 امتیازی با تیم دوم را حفظ کند و یک گام دیگر به لیگ برتر نزدیک تر شود. شاگردان فراز کمالوند اما با این شکست سقوط چند پله ای را تجربه کردند. آنها با 41 امتیاز در رده پنجم قرار گرفته‌اند و امیدوار به کسب نتایج بهتر در هفته‌های آینده هستند.منبع

به گزارش “ورزش سه”، تیم سعید دقیقی که در فصل جاری لیگ دسته اول همه نگاه‌ها را به خود جلب کرده و با اقتدار در صدر جدول رقابت‌ها قرار دارد، امروز هم یک برد بزرگ دیگر کسب کرد و حالا تقریبا می‌توان گفت نماینده قزوین صعودش به لیگ برتر قطعی است.

شمس آذر امروز در شرایطی که حمایت هواداران پرشور قزوینی را در ورزشگاه خانگی خود داشت، مقابل خیبر خرم آباد قرار گرفت. نبرد دو تیم مدعی لیگ یک جذابیت‌های زیادی داشت و این مسئله حساسیت مسابقه را نیز بالاتر برد.

نیمه اول بازی تقریبا متعادل دنبال شد و دو تیم بیشتر در حال محک زدن یکدیگر بودند. در نیمه دوم اما نفرات دو تیم احتیاط را کنار گذاشتند و برای برد تلاش کردند. در شرایطی که هر چند دقیقه یک بار شاهد ایجاد یک موقعیت گلزنی خوب روی دروازه‌ها بودیم، در دقیقه 56 میثم حیدری داور وسط برخورد دست بازیکن شمس آذر با مهاجم خیبر را پنالتی تشخیص داد. مهرداد قنبری پشت این ضربه پنالتی ایستاد و گل اول را برای خیبر زد.


شمس آذر قزوین در هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر را شکست داد.

لیگ یک/ کامبک رؤیایی صدرنشین در بازی بزرگ

در ادامه شمس آذر که دوست نداشت در خانه بازنده شود، سراپا حمله شد و توانست به گل تساوی برسد. در دقیقه 69 و در ادامه حملات گسترده قزوینی‌ها حسین فاضلی توانست گل اول را برای شمس آذر بزند. در ادامه و در شرایطی که به نظر می‌رسید شاهد یک تساوی باشیم، انگیزه بازیکنان صدرنشین در دقایق پایانی باعث شد تا آنها یک امتیاز را با سه امتیاز عوض کنند. پوریا سرآبادانی روی ارسال از جناح چپ در میان غفلت مدافعین خیبر با ضربه سر گل دوم را زد تا شمس آذر بازی بزرگ هفته را به سود خود خاتمه بدهد.

نکته قابل توجه این بازی درگیری‌های پرتعداد نیمکت‌ها و اعتراض‌های شدید به تیم داوری بود. این تنش‌ها که بیشتر آن اختصاص به اعتراض نیمکت‌نشینان شمس آذر به داور بابت پنالتی بود، باعث شد تا میثم حیدری بارها در قبال مربیان دو تیم از کارت های زرد و قرمز استفاده کند.


کد خبر : 1898121 |
09 فروردين 1402 ساعت 21:30 |
9.6K بازدید |

2
دیدگاه

شمس آذر دو – خیبر خرم آباد یک