ماجرای خبرنگار شدن ستاره تیم ملی زنان

پس از برگزاری مراسم بدرقه، افسانه چترنور که در فصل گذشته با به ثمر رساندن ۲۴ گل عنوان خانم گلی رقابت‌ها را از آن خود کرده بود؛ میکروفون “ورزش سه” را در دست گرفت و شروع به مصاحبه با زهرا خواجوی، دروازه‌بان شماره یک تیم ملی کرد.

او در بخشی از این مصاحبه جالب هنگامی که میخواست از خواجوی در خصوص کمبود امکانات در اردوها و عدم مسابقات تدارکاتی سوال بپرسد؛ تمام مشکلات را با جزئیاتی که در ماه‌های اخیر به عنوان بازیکن احساس کرده بود؛ توضیح داد و سپس خطاب به خواجوی کفت نظر شما چیست؟ واکنش زهرا خواجوی هم در این صحنه بسیار جالب بود که گفت شما خودتان همه مشکلات را گفتید؛ من چه چیزی اضافه کنم؟


مصاحبه جالب دو ستاره تیم ملی زنان به عنوان خبرنگار “ورزش سه”، در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود.

ماجرای خبرنگار شدن ستاره تیم ملی زنان


کد خبر : 1974226 |
30 مهر 1402 ساعت 06:30 |
337 بازدید |

0
دیدگاه

حرکت بامزه دو بازیکن ملی‌پوش؛

چترنور در این مصاحبه با روحیه بالا و خنده‌های همیشگی از خواجوی خواست با او مثل یک خبرنگار برخورد کند و هم تیمی بودن را فراموش کند.

روحیه مضاعف ملی‌پوشان تیم ملی در آستانه سه مسابقه حساس برابر استرالیا، چین تایپه و فیلیپین، امیدها را برای صعود زنده نگه می‌دارد.منبع

به گزارش “ورزش سه”، صبح دیروز مراسم بدرقه تیم ملی زنان ایران برای حضور در مرحله دوم انتخابی المپیک برگزار شد و آنچه عیان بود؛ روحیه خوب ملی‌پوشان کشورمان برای مصاف با حریفانشان بود.