ماجرای دیدار کی‌روش- نکونام و علامت سوال‌ها

به گزارش “ورزش سه”، تیم‌ملی ایران بامداد فردا به اتریش خواهد رفت و تمرین امروز شاگردان کی‌روش در مجموعه کمپ تیم‌های ملی برگزار شد. پیش از شروع اردوی امروز کارلوس کی‌روش سرمربی کنونی تیم ملی به طور‌اتفاقی در هتل المپیک با جواد نکونام سرمربی تیم فولاد برخورد کرد تا اولین دیدار این دو‌ یار قدیمی پس از بازگشت کارلوس کی‌روش به نیمکت تیم ملی اینگونه اتفاق بیفتد. او که قصد داشت برای صرف ناهار به یکی ار رستوران‌های هتل برود، به طور اتفاقی جواد نکونام را دید و او را در آغوش گرفت. رابطه‌ای که هیچ‌گاه کم و یا محو نشده و دو طرف همیشه از احوال یکدیگر با خبر بوده‌اند.
جواد نکونام سرمربی فولاد که تیمش اردوی ۶ روزه‌ای در تهران را آغاز کرده و قرار است دو دیدار دوستانه انجام دهد، ساعتی با کارلوس کی‌روش به طور‌خصوصی صحبت کرد و‌ هیچکدام از این دو‌ هنوز در این خصوص حرفی نزده‌اند که چه صحبت‌های بین این دو رد و بدل شده است . چیزی که قطعی شده، این است که نکونام در اردوی اتریش همراه با تیم ملی قطعا حضور‌نخواهند داشت و فدراسیون و باشگاه فولاد برای حضور جواد نکونام هرکدام موضعی متفاوت را اعلام کرده‌اند.


کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی دیداری خصوصی و اتفاقی با جواد نکونام سرمربی تیم فولاد در هتل محل اقامت دو تیم داشت.

ماجرای دیدار کی‌روش- نکونام و علامت سوال‌ها


کد خبر : 1844165 |
27 شهریور 1401 ساعت 00:35 |
3.4K بازدید |

1
دیدگاه

احسان اصولی سخنگوی فدراسیون در این خصوص گفته که جواد نکونام هم سرمربی فولاد خواهد ماند و هم به عنوان کمک مربی در تیم‌ملی فعالیت داشت. صحبتی که با واکنش حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فولاد همراه شد و او این گفته را تکذیب کرد.منبع