مادرید شیفته مودریچ: نمی‌گذاریم لوکیتا برود!


کد خبر : 1866774 |
05 بهمن 1401 ساعت 21:22 |
2.9K بازدید |

4
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، در روزهای گذشته رسانه‌های عربی با ایجاد یک کمپین رسانه‌ای از پیشنهاد بزرگ باشگاه النصر عربستان به لوکا مودریچ گفتند و مدعی شدند النصر بعد از جذب کریستیانو رونالدو مصمم است هم‌تیمی سابق او را هم به ریاض منتقل کند. این خبر هواداران رئال را هم عصبانی و نگران کرده بود و هم باعث شد کمپینی از ابراز علاقه به لوکیتا از طرف آن‌ها آغاز شود.

حالا برای رسمی شدن ماندگاری لوکیتا در رئال تنها مرحله‌ای که باقی مانده امضای او پای تمدید قراردادش است. به گزارش رسانه‌های اسپانیایی مذاکرات بین مودریچ و فلورنتینو پرز به زودی آغاز می‌شود تا درباره شرایط این تمدید تصمیم‌گیری شود.

روزنامه مارکا در گزارشی به ستایش از ستاره کروات رئال پرداخت و نوشت: “آنچلوتی اخیرا گفت که مودریچ ریتم خودش را پیدا کرده ولی واقعیت این است که لوکیتا از عملکرد خود در جام جهانی چندان راضی نیست، اما در مادرید هیچکس شک ندارد که او به زودی به سطح همیشگی‌اش می‌رسد و همه منتقدان و کسانی که به کیفیت فوتبالی‌اش شک دارند را ساکت می‌کند. شایعات درباره اینکه رئال تصمیم گرفته با او تمدید نکند اساسا تکذیب می‌شود.”منبع

وقتی امروز مودریچ به صراحت به پیشنهاد عربستانی‌ها نه گفت و اعلام کرد تنها و تنها به رئال مادرید فکر می‌کند مشخص شد که این ستاره کروات تصمیم دارد به فوتبالش در سانتیاگو برنابئو پایان دهد. این بهترین خبری بود که هواداران بلانکوس می‌توانستند دریافت کنند.

1795076


هواداران رئال مادرید بعد از انتشار خبر پیشنهاد باشگاه النصر عربستان به لوکا مودریچ با چنان شور و حرارتی علاقه‌شان را به او ابراز کردند که مودریچ در نهایت به این پیشنهاد قاطعانه پاسخ منفی داد.

مادرید شیفته مودریچ: نمی‌گذاریم لوکیتا برود!