مارتینو: فقط یک ذره کم آوردیم و از مسی گل خوردیمکد خبر : 1855808 |
06 آذر 1401 ساعت 01:58 |
1.1K بازدید |

0
دیدگاه


جرارد مارتینو، سرمربی مکزیک، بعد از شکست مقابل آرژانتین گفت تا وقتی فرصت هست باید تلاش کرد و ناامید نشد.

مارتینو: فقط یک ذره کم آوردیم و از مسی گل خوردیم

به گزارش “ورزش سه”، مکزیک که در بازی اول خود در جام جهانی 2022 قطر مقابل لهستان به تساوی بدون گل رضایت داده بود امشب در دومین بازی‌اش مقابل آرژانتین 2-0 شکست خورد تا شانسش برای صعود از این گروه کاهش یابد.

جرارد مارتینو، سرمربی مکزیک، که بعد از این دو بازی تیمش حتی موفق به زدن یک گل نشده در دقایق گذشته به انتقادهای تندی از طرف رسانه‌های مکزیک مواجه شده است. اما او در مصاحبه بعد از بازی گفت تیمش هنوز برای صعود فرصت دارد و تا وقتی فرصت هست نباید ناامید شد و باید به تلاش ادامه داد.

مارتینو در صحبتهای خود با خبرنگاران در پایان مسابقه امشب گفت:

فرصت داریم؛ ناامیدی بی‌فایده است
تا زمانی که فرصت هست باید تلاش کرد. ما در بازی بعدی با عربستان بازی داریم و باید گل بزنیم. طلسم گل نزدن ما باید شکسته شود. فوتبالیست‌های ما به اینکه چند بازی را با ناکامی پشت سر بگذارند ولی آنها را فراموش کنند و دوباره برای موفقیت تلاش کنند عادت دارند. نگرش درست به فوتبال این است. ولی می‌دانم که سخت است. پیروزی 2-0 لهستان برای ما بد بود.

روی گل مسی فقط یک ذره کم آوردیم
در گل اول آرژانتین ما فقط یک ذره کم آوردیم. مسی اگر به او فرصت بدهید در کمتر از پنج دقیقه کارتان را تمام می‌کند. ولی معتقدم به مسی فضا ندادیم. بله در لحظه به ثمر رسیدن گل او از یک فضای کوچک که اشتباه ما در اختیارش گذاشت استفاده کرد. بازی ما خوب پیش می‌رفت ولی گلهای آرژانتین جریان بازی را به کل عوض کرد.منبع