مارکوپولوی چلسی راهی ترکیه می‌شودکد خبر : 1866617 |
05 بهمن 1401 ساعت 00:43 |
2.9K بازدید |

0
دیدگاه

بعد از چهار انتقال قرضی:


باشگاه چلسی قصد دارد تیمو باکایوکو را بعد از پنج سال به فروش برساند.

مارکوپولوی چلسی راهی ترکیه می‌شود

به گزارش “ورزش سه”، چلسی در سال 2017 با مبلغ 40میلیون پوند تیمو باکایوکو را از موناکو به خدمت گرفت. این بازیکن بعد از فینال جام حذفی 18-2017 و انجام 43 بازی، دیگر برای چلسی بازی نکرد و حالا در آستانه ترک باشگاه آبی‌پوش لندنی قرار دارد.

به گفته یاغیز سابونجو اوغلو، کارشناس نقل و انتقالات ترکیه، توافقاتی بین دو باشگاه چلسی  و آدانا دمیر اسپور ترکیه برای انتقال باکایوکو در حال انجام است. در صورت توافق با چلسی، باشگاه ترکیه‌ای مذاکرات نهایی خود را با هافبک این باشگاه آغاز خواهد کرد.

1794838

باکایوکو در حال نزدیک شدن به پایان قرارداد قرضی دوساله خود با میلان است که در آن بندی برای دائمی شدن وجود دارد. این دومین حضور قرضی او در سن سیرو و چهارمین دوره انتقال موقتش از چلسی است. این مدافع فرانسوی در فاصله زمانی دو حضورش در میلان، برای موناکو و ناپولی نیز به میدان رفت.

البته باکایوکو می‌تواند قرارداد قرضی خود را زودتر از موعد فسخ کند و به ترکیه برود. او در تابستان سال گذشته پیشنهاداتی هم از لیگ برتر داشت؛ زمانی که نیوکسل و ناتینگهام فارست تلاش می‌کردند تا این مدافع فرانسوی را پیش از شروع فصل به خدمت بگیرند.

1794835منبع