مانیان در قطر ستاره بزرگ فرانسه خواهد بودکد خبر : 1844820 |
30 شهریور 1401 ساعت 22:29 |
2.7K بازدید |

0
دیدگاه

رافائل واران:


رافائل واران، ستاره فرانسوی ملی‌پوش منچستریونایتد، می‌گوید فرانسه مایک مانیان، سنگربان میلان، در جام جهانی قطر یکی از ستاره‌های بزرگ خروس‌ها خواهد بود.

مانیان در قطر ستاره بزرگ فرانسه خواهد بود

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه فرانسه، مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی، فردا در لیگ ملتهای یوفا به مصاف اتریش می‌رود رافائل واران مدافع این تیم، که فوتبال باشگاهی را در منچستریونایتد دنبال می‌کند در یک مصاحبه به ستایش از پل پوگبا پرداخت. او همچنین گفت مایک مانیان در قطر یکی از ستاره‌های هم فرانسه خواهد بود.

ستایش واران از پوگبا در حالی است که او بعد از پیوستن به یوونتوس شرایط خوبی را تجربه نکرده و بلافاصله از ناحیه زانو آسیب دید و تحت عمل جراحی قرار گرفت. پوگبا در بیرون از زمین فوتبال هم با جنجال‌های زیادی مواجه است و ادعا شده که برادر او از ستاره فرانسوی اخاذی می‌کند.

رافائل واران در مصاحبه خبری پیش از دیدار فردای فرانسه و اتریش گفت:” درباره مسائل حقوقی صحبت نمی‌کنم و پل پوگبا دوست من است. از پل حمایت می‌کنم و امیدوارم هم مسائل حقوقی‌اش حل بشود و هم مصدومیتش. او باید هر چه سریعتر به تیم ملی برگردد. پوگبا فوتبالیستی استثنایی است و ما می‌خواهیم او را در زمین ببینیم. نبود او در قطر به ما ضرر می‌زند.

مایک مانیان در میلان واقعا خوش درخشیده. او دروازه‌بانی است که تیم را آرام می‌کند. من به عنوان مدافع وقتی او را پشت سرم درون دروازه می‌بینم با آرامش می‌توانم بازی کنم. حضور او کافی است تا کل تیم بهتر بازی کند. مایک در قطر می‌تواند یکی از ستاره‌های بزرگ فرانسه باشد”.منبع