متوقف کردن بازیکنی به سرعت امباپه غیرممکن است

ترکیب یازده نفره را چطور انتخاب کردید؟
معیارهای ما میزان انرژی، تمرکز و اعتماد به نفسی بود که بچه‌ها در کمپ و تمرین‌ها نشان داده بودند. ما باید از اشتباهات درس بگیریم. این بازیکنها به تیم ملی کشورشان باور دارند. دو تیم دیگر گروه مساوی کردند و ما حالا باید برای بازی بعدی مقابل تونس آماده بشویم.

شاگردان آرنولد در این بازی خیلی زود پیش افتادند تا این انتظار پیش بیاید که شاید آنها هم بتوانند مثل عربستان شگفتی‌ساز شده و در اولین بازی خود یکی از مدعیان قهرمانی را شکست بدهند. اما روند بازی به شکلی کاملا متفاوت پیش رفت و فرانسه با دیکته کردن برتری مطلق خود بر استرالیا موفق شد با درخشش اولیویه ژیرو و کیلیان امباپه با نتیجه 4-1 به پیروزی برسد.


کد خبر : 1855022 |
02 آذر 1401 ساعت 01:27 |
1.2K بازدید |

0
دیدگاه

گراهام آرنولد:

گراهام آرنولد در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

به گزارش “ورزش سه”، بعد از شکست 4-1 استرالیا مقابل فرانسه در اولین بازی این تیم در جام جهانی 2022 قطر، گراهام آرنولد، سرمربی این تیم، به برتری فرانسه اذعان کرد و گفت نمی‌تواند برای شکست بهانه بیاورد چرا که حریف از خیلی جهات نسبت به تیم او برتر بود.

ممکن است در بازی دوم ترکیب اولیه تیم را تغییر بدهید؟
بله. برای همین بیست و شش بازیکن با خودمان به قطر آورده‌ایم. ما گزینه‌های تاکتیکی متنوعی داریم و ممکن است برای تزریق شادابی به تیم در ترکیب تغییراتی به وجود بیاوریم.منبع

دلیل شکست استرالیا؟
کیفیت بالای فرانسه دلیل خوبی است. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم. گل اول آنها شبیه به گل ما بود. ولی فرانسوی‌ها از نظر فیزیکی قوی‌تر و سریع‌تر از ما بودند. متوقف کردن بازیکنی به سرعت امباپه خیلی سخت است.


گراهام آرنولد، سرمربی استرالیا، بعد از شکست 4-1 مقابل فرانسه گفت شاگردان دیدیه دشان از استرالیایی‌ها از نظر بدنی پرقدرت‌تر و سریع‌تر بودند.

متوقف کردن بازیکنی به سرعت امباپه غیرممکن است