محمدی: نشان دادیم با جوانان هم می‌شود قهرمان شد


کشتی گیر وزن 63 کیلوگرم فرنگی کشورمان گفت: در مسابقات جام جهانی 2022 آذربایجان نشان دادیم که می‌توانیم با جوانان هم قهرمان شویم.

محمدی: نشان دادیم با جوانان هم می‌شود قهرمان شد

کشتی گیر وزن 63 کیلوگرم فرنگی کشورمان در خصوص امکانات کمپ‌های تیم ملی برای تمرین کشتی گیران نیز عنوان کرد: من از مسوولان فدراسیون به ویژه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی تشکر می‌کنم که شب و روز تلاش می‌کند تا بهترین امکانات و بهترین شرایط را برای تمرین در اختیار کشتی‌گیران قرار دهد.  من به جرأت می‌توانم بگویم چنین امکاناتی در دنیای ورزش کشتی کم‌نظیر است. این امکانات روز به روز هم افزایش پیدا می‌کند که باعث می‌شود هم گروهی کشتی را بالا رود و هم شرایط برای کشتی گیران فراهم تر شود.منبع


کد خبر : 1867560 |
10 بهمن 1401 ساعت 08:25 |
351 بازدید |

0
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه” ایمان محمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت آمادگی خود برای حضور در رقابت های رنکینگ‌دار کرواسی اظهار داشت: خداروشکر که بسیار خوب برای مسابقات رنکینگ دار کرواسی اردو را پشت سر گذاشتیم و در این اردوها کادر فنی تیم ملی تمام تلاش خود را به کار گرفت تا کشتی گیران با یک آمادگی خوب در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند. تیم ملی در این مسابقات با ترکیب جوانان و با تجربه‌هایی که از چرخه انتخابی تیم ملی معاف شده بودند شرکت خواهد کرد که امیدوارم بتوانیم نتایج بسیار خوبی را در این رقابت‌ها به دست بیاوریم.

وی در ادامه گفت: ترکیب تیم ملی هر چند جوان است اما همه کشتی‌گیران با انگیزه بسیار بالا به این رقابت‌ها خواهند  رفت تا بتوانند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند. در بهترین رقابت ها می‌توانیم با بهترین‌های کشتی فرنگی جهان رقابت کنیم. همانطور که در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ آذربایجان دیدید تیم ملی توانست با جوانان قهرمان شود. امیدوارم در این مسابقات هم بتوانیم نتیجه قابل قبولی را داشته باشیم.