محکومیت سارقان خانه ستاره برزیلی: ۱۲ سال زندان


دو سارقی که به خانه مارکینیوش، ستاره پاری سن ژرمن، دستبرد زده بودند بازداشت و محاکمه شدند.

محکومیت سارقان خانه ستاره برزیلی: ۱۲ سال زندان


کد خبر : 1865566 |
29 دی 1401 ساعت 13:34 |
1.6K بازدید |

0
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، خانه مارکینیوش در 14 مارچ 2021 در چاتو مورد سرقت قرار گرفت و بسیاری از وسایل گرانبهای آنها دزدیده شد.
این بازیکن زمانی که سارقان وارد خانه شده بودند در زمین برابر نانت به میدان رفته بود. این دو نفر با لباس مشکی و نقاب وارد خانه او شدند، پدر 54 ساله او را کتک زدند و دو دختر 16 و 13 ساله او را به گروگان گرفتند تا با 2400 یورو پول نقد، یک دستبند طلا و دو کیف دستی گرانقیمت فرار کنند.
پلیس ماشین آنها را شناسایی کرد و چند روز بعد آن را در پارکینگی پیدا کرد و با آزمایش DNA موفق شد هویت آنها را پیدا کند که همگی سابقه کیفری داشتند و همین باعث شد که کار پیدا کردن آنها راحت‌تر شود.
در جریان تحقیقات سه نفر دستگیر شدند که در نهایت یکی از آنها از سوی دادگاه تبرئه شد اما دو نفر دیگر در این پرونده مجرم شناخته شدند. یکی از سارقان که اهل کشور مصر بود و پیش از این هم به دلیل حمله به چندین نفر 10 سال زندان را پشت سر گذاشته بود به هفت سال زندان قطعی محکوم شد و دیگری هم با حکم پنج سال حبس روبرو شد که سه سال آن تعلیقی است.
این در حالی است که دادگاه در این پرونده نتوانست تشخیص دهد که آیا آنها از عمد به خانه مارکینیوش حمله کرده بودند یا شناختی از این بازیکن نداشتند.منبع