مدافع آلومینیوم: آرزو دارم به پرسپولیس برگردم

حسینی که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد، در پایان در واکنش به این‌که آیا دلش برای این تیم تنگ نشده است، گفت: «خیلی مواقع اتفاقات فوتبالی طوری رقم می‌خورد که آن‌طور که شما دوست دارید، نیست. من هم سه سال و نیم پیراهن پرسپولیس را پوشیدم و به این موضوع افتخار می‌کنم. قطعا آروزی هر بازیکنی است که دوباره در چنین تیم بزرگی بازی کند.»منبع

مدافع آلومینیوم درخصوص درخشش پورحمیدی گفت: «خدا را شکر، حسین با عملکردی که خودش داشته، نیاز به تعریف من ندارد. او عملکرد خیلی خوبی داشته و در این فصل هم توانسته‌ایم جزء تیم‌هایی باشیم که بیشترین کلین‌شیت را داشتیم. یک تیم کامل هستیم و سعی می‌کنیم رتبه‌مان را در جدول بهتر هم بکنیم.»


احسان حسینی می‌گوید آلومینیوم تیم کاملی دارد و برای کسب رتبه‌ بالاتر در جدول تلاش می‌کند.

مدافع آلومینیوم: آرزو دارم به پرسپولیس برگردم

او درباره صحنه مشکوک به پنالتی روی دیاباته و اخراج علیرضا بیرانوند عنوان کرد: «من صحنه خطای علی‌آقا بیرانوند را ندیدم و نمی‌دانم درست بود یا نه؛ اما در مورد شیخ دیاباته خودم نزدیک صحنه بودم و فکر می‌کنم نبود. البته دوست ندارم درباره داوری نظر بدهم؛ چون هیچ‌کدام از صحنه‌ها را ندیدم. نظرات بچه‌ها هم محترم است.»

به گزارش “ورزش سه”، احسان حسینی، مدافع تیم فوتبال آلومینیوم، پس از تساوی برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: «بازی بدی نبود. هر دو تیم موقعیت‌هایی داشتند و حواشی داوری هم وجود داشت. ما هم در این بازی شانس برد داشتیم؛ اما مساوی شد. به بچه‌های پرسپولیس خسته نباشید می‌گویم که همه از دوستان خوبم هستند. تلاش می‌کنیم که بازی‌های بعد بتوانیم نتایج را به سود خودمان رقم بزنیم.»


کد خبر : 1868098 |
12 بهمن 1401 ساعت 20:36 |
84.6K بازدید |

4
دیدگاه

در بازی‌های بعد برای پیروزی تلاش می‌کنیم؛