مدافع بارسلونا جانشین گایا در تیم ملی اسپانیا شدکد خبر : 1854123 |
27 آبان 1401 ساعت 18:00 |
2.6K بازدید |

0
دیدگاه

یک بارسایی دیگر در لاروخا


با اعلام فدراسیون فوتبال اسپانیا، خوزه لوئیس گایا به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست داد و الخاندرو بالده جانشین او شد.

مدافع بارسلونا جانشین گایا در تیم ملی اسپانیا شد

به گزارش “ورزش سه”، دو روز پیش در جریان تمرین اسپانیا، خوزه لوئیس گایا، مدافع چپ لاروخا و کاپیتان والنسیا، مصدوم شد. در ابتدا مشکل او جدی به نظر نمی رسید ولی پس از بررسی دقیق تر مشخص شد که مصدومیتش تقریبا جدی است و حداقل 10 روز قادر به حضور در میدان نیست. 

در ابتدا اعلام شد که به او تا هفته بعد فرصت خواهند داد ولی ساعتی قبل مشخص شد که وضعیت مصدومیت او به گونه ای است که به بازی های جام جهانی نخواهد رسید و باید به اسپانیا برگردد. به این ترتیب خروج او از فهرست لاروخا رسمی شد و الخاندرو بالده جانشین او خواهد شد.

بالده 19 ساله که در فصل جاری فرصت بازی برای تیم اول بارسا را پیدا کرده، بالاتر از مارکوس آلونسو گزینه نخست جانشین گایا بود و طبق اعلام فدراسیون فوتبال اسپانیا، استعلام از فیفا مثبت بوده و نام او وارد فهرست 26 نفره لاروخا شده است. بالده در سویا و در اردوی تیم زیر 21 ساله های اسپانیا حضور داشت و قرار بود امشب برابر ژاپن بازی کند ولی مستقیما سویا را به مقصد دوحه ترک خواهد کرد. 

بالده اولین بازی خود برای تیم زیر 21 ساله های اسپانیا را سپتامبر گذشته برابر رومانی انجام داد و بدون بازی ملی حالا شانس این را دارد تا در جام جهانی نخستین بازی خود برای تیم بزرگسالان اسپانیا را انجام دهد. رقیب او هم تیمی اش در بارسا، جوردی آلباست. منبع