مدیران باشگاه السد پیگیر بازگشت حزباویکد خبر : 1981344 |
30 آبان 1402 ساعت 10:10 |
1K بازدید |

0
دیدگاه


مسئولان باشگاه السد قطر به دلیل دیدار حساس این تیم مقابل الشارجه امارات پیگیر برنامه بازگشت محمدامین حزباوی به دوحه پس از بازی ایران و ازبکستان شده‌اند.

مدیران باشگاه السد پیگیر بازگشت حزباوی

به گزارش “ورزش سه” محمدامین حزباوی ستاره اهوازی تیم السد قطر که به دلیل نمایش درخشانش در یک سال گذشته، از سوی AFC در بین سه نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن جوان سال آسیا قرار گرفت، هم‌اکنون به همراه سایر بازیکنان تیم ملی ایران منتظر بازی امروز مقابل ازبکستان در تاشکند است.

حزباوی پس از این مسابقه باید به قطر بازگشته و در تمرینات تیم باشگاهی‌اش شرکت کند و از آن‌جا که کشور ازبکستان فاقد پرواز مستقیم به قطر است، حزباوی باید از طریق یک کشور ثالث به قطر بازگردد. مسئولان باشگاه السد به همین دلیل از روز گذشته پیگیر برنامه سفر حزباوی بودند تا این مدافع گلزن کشورمان بتواند پس از خاتمه بازی تیم‌های ملی ایران و ازبکستان در اسرع وقت عازم دوحه شود.

محمدامین حزباوی از ابتدای لیگ ستارگان قطر در شش بازی از هفت بازی تیم السد به میدان رفته و همراه با این تیم صدرنشین شده است. نمایش خوب حزباوی در لیگ ستارگان با تحسین هواداران و رسانه‌های قطری همراه بوده و مدیران باشگاه السد نیز از عملکرد این بازیکن باآتیه کاملا راضی هستند.

السدی‌ها که اخیرا کادر فنی تیم‌شان را تغییر داده‌اند، برای یک مسابقه مهم برابر الشارجه امارات در لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌شوند و کسب سه امتیاز این بازی می‌تواند راه صعود این تیم قطری به دور بعدی را هموار کند.

1956714
1956715منبع