مذاکرات اولیه مثبت بود: تاتنهام سون را نگه می‌دارد

با این حال، اعتقاد بر این است که تاتنهام یک گزینه تمدید یک ساله دارد که می‌تواند در هر مقطعی آن را فعال کند. در اصل، این بدان معناست که سون حداکثر تا سال 2026 با این باشگاه قرارداد دارد.

1990541

به گزارش “ورزش سه”، اهمیت سون هیونگ مین برای تاتنهام در پیروزی 2-1 شنبه مقابل برایتون برای همه قابل مشاهده بود. این بازیکن 31 ساله با ارسال پاس گلی حیاتی در لحظات پایانی تیمش را به 3 امتیاز حساس رساند.

بنابر گزارش رسانه‌های انگلیسی تاتنهام مذاکرات مثبتی را طی هفته‌های اخیر با کاپیتان تیم ملی کره جنوبی انجام داده و احتمال دارد او قراردادش را تمدید کند.

کاپیتان اسپرز تا تابستان 2025 با باشگاه قرارداد دارد، بنابراین او یک فصل کامل دیگر از قراردادی که در جولای 2021 امضا کرد، پیش رو دارد.

سون به تازگی همراه تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی در جام ملت‌های آسیا حضور داشت که با شکست مقابل اردن از صعود به فینال بازماند و سون در بازگشت به تیم نشان داد که چه بازیکن با ارزشی است.منبع

با توجه به نمایشی که سون در زمین ارائه می‌دهد، او برای تیم در داخل زمین و برای باشگاه خارج از زمین یک ستاره غیرقابل جایگزین است.

با 18 گل در 21 بازی لیگ برتر این فصل، این آمار به راحتی می‌تواند در پایان رقابت‌ها به 30 گل برسد چون هنوز 14 بازی در تقویم اسپرز باقی مانده است.


کد خبر : 2001949 |
24 بهمن 1402 ساعت 20:47 |
982 بازدید |

0
دیدگاه

سون که در اوایل جولای 32 ساله می‌شود، هیچ نشانه‌ای از افت عملکرد ندارد و او همچنان در ماه‌ها و سال‌های آینده یک بازیکن کلیدی برای تاتنهام خواهد بود.


سون هیونگ مین با پیشنهاد تمدید قرارداد با تاتنهام مواجه شده و مذاکرات اخیر به خوبی پیش رفته است.

مذاکرات اولیه مثبت بود: تاتنهام سون را نگه می‌دارد