مذاکره پینگ‌پنگ برای افزایش سهمیه هانگژوکد خبر : 1940131 |
06 خرداد 1402 ساعت 08:20 |
8 بازدید |

0
دیدگاه

اعزام ۲ بازیکن به آمریکای جنوبی


رییس فدراسیون تنیس روی میز اعلام کرد که برای افزایش سهمیه تنیس روی میز مردان ایران در بازیهای آسیایی با مسئولان ورزش مذاکره می کند.

مذاکره پینگ‌پنگ برای افزایش سهمیه هانگژو

به گزارش “ورزش سه” مهرداد علی‌قارداشی در گفت و گو با ایسنا درباره‌ عملکرد پینگ پنگ بازان ایران در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ آفریقای جنوبی بیان کرد: این دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان است که با روش جدید برگزار می شود. نسبت به دور قبل از نظر  تعداد نفرات شرکت کننده، پیشرفت ۱۰۰ درصدی در بخش انفرادی و دونفره و از نظر کیفی هم ارتقای چشمگیری داشتیم. دلیل این ادعا هم بعد از انتشار رنکینگ جدید انفرادی و دونفره مشخص می شود. قطعا این رنکینگ با ارتقای ملی‌پوشان ایران همراه خواهد بود.

قارداشی در پاسخ به این پرسش که عملکرد کدام یک از بازیکنان بهتر بود و از چه کسی انتظار بیشتری داشت؟ تاکید کرد: خیلی از قهرمانان کشورهای دیگر موفق به کسب سهمیه جهانی نشده بودند و سطح رقابت ها بالا بود. همه بازیکنان ما بودند ولی خدا را شکر نوشاد بهتر نتیجه گرفت.

رییس فدراسیون تنیس روی میز  در مورد مصدومیت نیما عالمیان گفت: وضعیت نیما عالمیان بهتر است. قرار است نیما و امیرحسین هدایی را دو ماه دیگر به مسابقات پرو و برزیل اعزام کنیم.
او در مورد اینکه تنها یک سهمیه مردان به تنیس روی میز در بازی های آسیا داده شد، گفت:  احتمال می دادم که این اتفاق بیفتد و برای گرفتن سهمیه بیشتر در مردان مذاکره می‌کنم و با مسئولان صحبت خواهم کرد.منبع