مربی برزیل: نمی‌توان نگران لیونل مسی نبود

فرناندو دینیز در مورد ترکیب خط حمله با رافینیا، رودریگو، گابریل ژسوس و گابریل مارتینلی توضیح داد: «من فوتبال را مثل شما نمی بینم که اگر یک بازیکن دیگر مثلا یک هافبک اضافه کنم، تیم از نظر دفاعی وضعیت بهتری پیدا می کند. نه، من اینطور فکر نمی کنم. تعدد مهاجمان به ضرر ما نخواهد شد. من معتقدم نیستم مدافعان و هافبک ها همیشه باید در عقب و وسط زمین باشند. ما باید مثل یک تیم متحد و منسجم بازی کنیم. مهاجمان نیز باید به کارهای دفاعی کمک کنند و به یک هارمونی مناسب برای پیروزی برابر آرژانتین نیاز داریم.»منبع

به گزارش “ورزش سه”، فرناندو دینیز، مربی موقت برزیل، از تیم ملی آرژانتین در آستانه بازی کلاسیک بامداد فردا (4 صبح) در ماراکانا، تمجید کرد. وضعیت برزیل در دور مقدماتی جام جهانی 2026 خوب نیست و رده پنجم قرار دارد اما آرژانتین صدرنشین است.

1956785

دینیز در نشست خبری این بازی گفت: «آرژانتین اگر بهترین تیم نباشد، یکی از بهترین های حال حاضر دنیاست. نه فقط به این دلیل که آنها جام جهانی را برده اند، بلکه مدت هاست در سطح بالایی بازی می کنند. آنها مسی و بازیکنانی بزرگ از مهم ترین لیگ های دنیا را در تیم خودشان دارند. این تیمی است که بازیکنانش برای مدت طولانی کنار هم بازی می کنند و تا قبل از شکست برابر اروگوئه روی دور برد بودند. هسته اصلی تیمشان حفظ شده و در بین سه تیم برتر کنونی دنیا قرار دارند. ما می دانیم برابر چه تیم خوبی بازی داریم و خودمان را به خوبی آماده کرده ایم.»

1956778


فرناندو دینیز نگران لیونل مسی در بازی برابر آرژانتین است اما گفت که برزیل خود را به خوبی آماده کرده است.

مربی برزیل: نمی‌توان نگران لیونل مسی نبود


کد خبر : 1981404 |
30 آبان 1402 ساعت 14:32 |
1.9K بازدید |

4
دیدگاه

با قهرمان جهان بازی داریم

دینیز در مورد دشواری رویارویی برابر لیونل مسی گفت: «مسی در زمین مدام حرکت می کند و پست ثابت ندارد. در مورد خط میانی، من فکر نمی کنم آرژانتین با سه هافبک بازی کند. فوتبال فقط تاکتیک نیست و گاهی شما به لطف جسارت و خلاقیت بازیکنان‌تان برنده می شوید. بدون شک نمی توان نگران بازیکنی مثل لیونل مسی نبود. ما البته باید بازی خودمان را انجام دهیم و بدون توجه به ویژگی های حریف، از تمام ظرفیت تکنیکی و فنی خودمان در زمین استفاده کنیم.»

1956478