مربی لایپزیش: یادتان است سال قبل رئال را بردیمکد خبر : 2001642 |
23 بهمن 1402 ساعت 15:10 |
657 بازدید |

5
دیدگاه

ترسی از آنها نداریم


مارکو روزه گفت که فردا لایپزیش ترسی از رئال ندارد و به دنبال تکرار پیروزی فصل گذشته خواهند بود.

مربی لایپزیش: یادتان است سال قبل رئال را بردیم

به گزارش “ورزش سه”، فردا لایپزیش در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان میزبان رئال مادرید است. تیم پنجم بوندسلیگا طبعا برابر رئال شانس زیادی برای صعود ندارد به خصوص که بازی برگشت نیز در برنابئو خواهد بود ولی آنها از رئال نمی ترسند.

1990101

مارکو روزه که سال گذشته توانست با لایپزیش رئال را شکست دهد، در نشست خبری خود تاکید کرد که تیمش بازی شجاعانه ای به نمایش خواهد گذاشت.

روزه گفت: «ما قطعا نمی ترسیم و مشتاقانه منتظر رئال هستیم. روی تشویق هواداران و حمایت ورزشگاه حساب باز کرده ایم. کاری که فصل گذشته برابر رئال انجام دادیم، بدون این هواداران ممکن نبود. و اگر الان در یک هشتم نهایی هستیم، به لطف تلاش بازیکنان و حمایت هواداران بود. یادتان است رئال را بردیم و تکرار پیروزی غیرممکن نیست.»

روزه ادامه داد: «رئال مادرید در این فصل پیشرفت فوق العاده ای داشته و به یکی از شانس های اصلی فتح لیگ قهرمانان تبدیل شده است. رئال از هر نظر در شرایط فوق العاده خوبی است و برابر ما یک قدم به عقب برنخواهد داشت و همه می دانید که من از چه تیمی حرف می زنم. در مورد کیفیت آنها می دانیم ولی ما هم آنقدرها بد نیستیم و در هر پست بازیکنان بزرگی داریم. ما همه توانمان را در زمین می گذاریم و باید از شانس هایی که نصیبمان می شود، استفاده لازم را ببریم.»منبع