مربی ملوان: شک نکنید مقابل استقلال هم‌ برد می‌خواهیمکد خبر : 1865626 |
29 دی 1401 ساعت 19:22 |
244 بازدید |

0
دیدگاه

بازیکنان ما به خود باوری رسیده‌اند


مربی تیم فوتبال ملوان معتقد است با خود باوری بازیکنان به دنبال پیروزی برابر استقلال هم هستند.

 مربی ملوان: شک نکنید مقابل استقلال هم‌ برد می‌خواهیم

به گزارش “ورزش سه” مهران برزگر، مربی ملوان پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پیکان در هفته شانزدهم لیگ برتر، گفت: خیلی بازی سختی بود. مقابل یکی از تیم‌هایی بازی کردیم که بعد از این مسابقه برای همه تیم‌های بزرگ حریف سرسختی خواهد بود. پیکان تیم جوان و با انرژی است که از کادرفنی خیلی خوبی بهره می‌برد. این بازی برای ما شش امتیازی بود و طبق برنامه‌ریزی انجام شده در نیمه دوم به حریف ضربه زدیم.

وی در ادامه گفت: در نیمه اول سعی کردیم بازی را کنترل کنیم اما در نیمه دوم با صحبت‌های مازیار زارع درمورد برنامه‌‌های تاکتیکی، شرایط برای ما بهتر شد. با تعویض‌هایی هم که انجام دادیم، سوار بازی شدیم. بچه‌‌ها خیلی زحمت کشیدند اما باید نکته‌ای را بگویم. پرهام  موقری، جوان آینده دار شهر و استان در این مسابقه فوق العاده بازی کرد. تعویضش هم بنابر صلاحدید زارع تاکتیکی بود و صلاح دید در وقت‌های اضافی این بازیکن بیرون بیاید. باید جوان‌های ملوان که آینده این شهر، استان و فوتبال‌مان هستند بازی کنند.سعی داریم بیشتر از بازیکنان پایه و آکادمی باشگاه ملوان در ادامه بازی‌ها استفاده کنیم.

برزگر درخصوص دیدار بعدی ملوان مقابل استقلال، گفت: اجازه بدهید ابتدا از برد مقابل پیکان لذت ببریم. قطعا برای دیدار با استقلال هم برنامه‌‌های ویژه‌ای داریم. این تعطیلات به ما کمک زیادی کرد و از این موضوع خیلی خوشحال هستیم. روند صعودی را به مرور ادامه می‌دهیم. هرچند می‌دانیم بازی با استقلال خیلی سخت است اما در آن دیدار نیز دنبال پیروزی و کسب سه امتیاز هستیم. باید با تمام توان و تمرکز در این مسابقه کار کنیم. همین که ملوان به خودباوری رسیده و بچه‌ها روز به روز در ویترین فوتبال کشور هنرنمایی می‌کنند، واقعا موهبت بزرگی است. مطمئن باشید ملوان در ادامه شرایط بسیار بهتری پیدا خواهد کرد.

مربی ملوان درمورد تغییرات تیم در نقل و انتقالات، گفت: صحبت‌هایی انجام شده و ان‌شاءالله تا 4-3 روز آینده بتوانیم با 3-2 بازیکن قرارداد ببندیم. مسوولان رایزنی‌ها را انجام داده‌اند و امیدوارم بتوانیم این بازیکنان را جذب کنیم.

برزگر درخصوص تغییر ساختار دفاعی ملوان و تکرار روند گل نخوردن این تیم برای پنجمین بازی متوالی، گفت: خط دفاعی و دروازه‌بان ما خیلی زحمت می‌کشند اما مهم‌ترین مسئله‌ای که برای این سازمان به آن نیاز داشتیم و اکنون خیلی خوب انجام می‌شود، تقویت شکل دفاع تیمی ملوان است. الان بچه‌ها با شرایط و وظایف خود کاملا واقف هستند و تمام دستورها را اجرا می‌کنند. باعث خوشبختی است ملوان که سال گذشته فوتبال هجومی بازی می‌کرد، امسال هم این برنامه را دارد و در فاز دفاعی هم قوی شده است. فشرده بازی می‌کنیم و موقعیت خیلی کمی به تیم حریف می‌دهیم.منبع