مربی منفور یونایتدها گزینه جانشینی ژاوی!کد خبر : 2001902 |
24 بهمن 1402 ساعت 16:47 |
974 بازدید |

1
دیدگاه


خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، رالف رانگنیک که دوران ناموفقی در منچستریونایتد داشته را به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی ژاوی هرناندز در نظر گرفته است.

مربی منفور یونایتدها گزینه جانشینی ژاوی!

به گزارش “ورزش سه”، خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا ممکن است رالف رانگنیک، سرمربی موقت سابق منچستریونایتد، را به فهرست نامزدهای جانشینی ژاوی هرناندز اضافه کند.

نشریه اسپورت گزارش داد که لاپورتا در میان بررسی گزینه‌‎های جانشینی ژاوی به رانگنیک علاقه دارد. ژاوی اعلام کرده که در پایان فصل نوکمپ را ترک می‌کند.

رانگنیک بیشتر فصل 22-2021 را در منچستریونایتد سپری کرد، اما او شرایط بسیار بدی را تجربه کرد. شیاطین سرخ در رده ششم لیگ قرار گرفتند و طی 29 بازی به 11 پیروزی، 9 تساوی و 9 شکست دست پیدا کرد.

1990458

سرمربی موقت سابق یونایتد در حال حاضر هدایت تیم ملی اتریش را بر عهده دارد. او تابستان امسال تیمش را با کسب مقام دوم در گروه F مرحله مقدماتی به مسابقات قهرمانی اروپا رساند.

لاپورتا ظاهرا علاقه خاصی به مربیان آلمانی دارد. بارسا همچنین به یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول و توماس توخل، سرمربی بایرن مونیخ ابراز علاقه کرده است.

مشخصا بارسا تمایل دارد یک مربی موفق را جانشین ژاوی کند اما در این میان رانگنیک بدون شانس نیست. او همچنین بیش از دو سال از قراردادش با اتریش باقی مانده و از طرفی علاقه دارد تا در یورو 2024 مربیگری کند.منبع