مس رفسنجان ۲ – هوادار ۱؛ سرانجام بوسه پیروزی

در دقایق پایانی بازی نیما انتظاری بطری آب را به سمت هواداران مس پرتاب کرد و داور به او برای این کار کارت زرد نشان داد.منبع

شاهین توکلی 78 و 87

دقیقه ۶۰: پاس طولی و دقیق برای پریرا با کنترل خوب او و چرخیدن بازیکن همراه بود و مهدی عبدی را مجبور به خطا کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. گادوین منشا پشت توپ قرار گرفت ولی توپ از کنار دروازه با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت.

حامد لک ۸۵

شاهین توکلی 87

🔴حاشیه:
در پانزده دقیقه ابتدایی مسابقه گرد و غبار شدیدی در هوا بود که با گذشت زمان فروکش کرد.

مس رفسنجان 1 – هوادار 0 (مهدی حسینی 55): حرکت بسیار خوب محسن آذرباد در جناح راست و ارسال از کناره‌های خط عرضی زمین در یک رفت و برگشت به سید مهدی حسینی رسید و با یک ضربه پرقدرت از قوس محوطه جریمه توپ را دور از دستان فراهانی درون دروازه قرار داد.

هوادار تهران:

نیما انتظاری 96

محسن آذرباد ۳۹

مس رفسنجان:

🟨 اخطار: 

⏱لحظات حساس:

دقیقه 32 : پاس بین مدافعان مس، فرزاد جعفری مهاجم هوادار را با حامد لک تک به تک کرد و توپ بعد از برخورد با لک و تیرک دروازه به کرنر رفت.

معین عباسیان 31

اولین برد فصل مس در مقابل هواداران و در ورزشگاه خانگی بدست آمد.

دقیقه ۷۱: ضربه سنگین رضایی از پشت محوطه و روی توپ برگشتی از کرنر به شکل خطرناکی از کنار دروازه هوادار به بیرون رفت.

دقیقه ۷۴: شوت فرزاد جعفری از پشت محوطه مس با اختلاف کمی از بالای دروازه لک به بیرون رفت.

دقیقه ۳۸: ضربه راه دور از محمد میری که با واکنش حامد لک راهی کرنر شد. 
 دقیقه ۴۰: حمله تیم مس با پاس منشا به شیمبا در محوطه جریمه به موقعیت خطرناکی تبدیل شد ولی ضربه این بازیکن با واکنش فراهانی راهی کرنر شد.

بابک مرادی دقیقه 19

حامد لک – رامتین سلیمان زاده -محمد حسین کریم زاده ( حسن جعفری ۶۴) – مهرداد رضایی – شاهین توکلی – محسن آذرباد ( هومن ربیع زاده ۸۲) – جفرسون سانتوس-  لوسیانو پریرا( ایمان سلیمی 88) – سید مهدی حسینی – مهدی ترکمان ( فراز امامعلی ۸۲) – گادوین منشا ( امید لطیفی ۸۲)
سرمربی: محمد ربیعی

محمد حسین کریم زاده 57

میلاد فراهانی – فریبرز گرامی – عزت الله پورقاز – بابک مرادی – محسن سفید چقایی – مهدی عبدی ( محمد جواد محمدی ۶۵) – معین عباسیان (داریوش شجاعیان۹۴) – نیما انتظاری – سید محمد میری – فرزاد جعفری – محمد چهارمحالی (ایمان غلامی ۸۱)
سرمربی: ساکت الهامی

🚨اتفاق ویژه: 
شاگردان محمد ربیعی موفق شدند بعد از ۵ بازی پیاپی تساوی کردن در مقابل هواداران خود یه اولین پیروزی فصل دست پیدا کنند

مس رفسنجان 2 – هوادار 1 (عزت اله پورقاز 64): ارسال کرنر برای هوادار از معین عباسیان و رسیدن توپ در محوطه به پورقاز درون شش قدم و ضربه سنگین او دروازه حامد لک را باز کرد.

🥇 بهترین بازیکن:
محمد حسین کریم زاده بازیکن تکنیکی و سرعتی مس با عملکرد خوب خود چه در دفاع و چه در فاز حمله نقش مهمی در پیروزی خانگی تیمش داشت

شرح گل:

مهرداد رضایی ۹۳

 🟥اخراج 

به گزارش “ورزش سه” در آخرین بازی هفته ششم مس رفسنجان در خانه میزبان هوادار تهران بود. بازی مطابق انتظار تاکتیکی و درگیرانه پیشرفت و دو تیم در دقایق ابتدایی نیمه اول یکدیگر را محک زدند. در ادامه روند بازی به آرامی در اختیار تیم مس قرار گرفت و هوادار هم با چشم دوختن به ضدحملات، قصد باز کردن دروازه حریف را داشت. تلاش های دو تیم اما در نیمه اول نتیجه نداد و توپی وارد دروازه نشد. در دقایق ابتدایی نیمه دوم هوادار با حملات همه جانبه در حال به دست گرفتن نبض بازی بود ولی شاگردان محمد ربیعی به خوبی و در کمتر است سه دقیقه دوباره دروازه هوادار را باز کردند. این حملات ادامه داشت و کمتر از پنج دقیقه بعد در دقیقه ۶۲ بازیکنان مس صاحب ضربه پنالتی شد گادوین منشا پشت توپ قرار گرفت اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت از دست رفتن این پنالتی بازیکنان هوادار به آرامی خودشان را در زمین پیدا کرده و توانستند یکی از گل ها را جبران کنند اما تلاش های آنها برای به ثمر رساندن گل مساوی ناکام ماند و بازی با همان نتیجه دو بر یک به پایان رسید.

ساکت الهامی و یک عضو کادرفنی هوادار در این مسابقه به دلیل اعتراض کارت زرد گرفتند.

محسن سفید چقایی ۷۸

مس رفسنجان 2 – هوادار 0 (حسین کریم زاده 57):  شروع مجدد فوق العاده از حامد لک برای سلیمان زاده و پاس پشت مدافعان هوادار محمد حسین کریم زاده را صاحب توپ کرد و او توپ را در موقعیت تک به تک وارد دروازه هوادار تهران کرد.

هفته ششم لیگ برتر؛ چهارشنبه: 1401/06/19 ساعت: 17:30 
استادیوم: شهدای صنعت مس رفسنجان
داور: ایمان کهیش/ کمک ها: سید محمد هاشمی نسب و حامد صفایی؛ داور چهارم: احمد محمدی /ناظر داوری: اسماعیل صغیری


شاگردان ربیعی موفق شدند بعد از پنج تساوی پیاپی به اولین پیروزی فصل خود دست پیدا کنند.

مس رفسنجان ۲ - هوادار ۱؛ سرانجام بوسه پیروزی

دقیقه 5: آسیب دیدگی محمد میری باعث شد بازی حدود یک دقیقه متوقف شود.
دقیقه 10: ضربه  محسن آذرباد  روی سانتر محمدحسین کریم زاده با فاصله نسبتا زیاد به بیرون رفت.
دقیقه 12: شوت محسن آذرباد از پشت محوطه جریمه در دستان فراهانی آرام گرفت.
دقیقه 19: کار خوب بازیکنان مس منجر به خطا چسبیده به محوطه برای آنها شد و بابک مرادی به دلیل اعتراض در این صحنه کارت زرد دریافت کرد. ضربه منشا با اختلاف نه چندان زیاد به بیرون رفت.
دقیقه 24 : حرکت زیبای شیمبا و پاس او به منشا این بازیکن را در موقعیت خطرناکی قرار داد که ضربه این بازیکن بعد از برخورد با مدافعان هوادار به کرنر رفت.


کد خبر : 1843057 |
19 شهریور 1401 ساعت 22:10 |
4.3K بازدید |

0
دیدگاه

دلهره تا دقیقه ۹۰+۵