مطهری: به پرسپولیس باختیم و در لیگ سقوط کردیمکد خبر : 1865466 |
28 دی 1401 ساعت 19:10 |
1.3K بازدید |

0
دیدگاه

فردا یکی از سخت‌ترین مسابقات ماست


سرمربی تیم فوتبال نساجی معتقد است بازی بسیار دشواری با مس رفسنجان دارند.

مطهری: به پرسپولیس باختیم و در لیگ سقوط کردیم

به گزارش “ورزش سه” حمید مطهری ، سرمربی نساجی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با مس رفسنجان گفت: خیلی خوشحالم در شهر رفسنجان حضور داریم و مردم مهمان نوازی دارند و روزهای خوبی با هم داشته‌ایم و‌ به همین دلیل باید تشکر کنم. در رابطه با بازی باید بگویم تیم مس رفسنجان کادر فنی فوق‌العاده دارد و از لحاظ اخلاقی و فنی گروه بسیار خوبی هستند. فردا واقعا بازی سختی داریم. برای موفقیت در فوتبال مهم نیست چه چیزی پیش رو دارید. برای موفقیت باید این را بدانید که چگونه از چیزی که مقابل شماست عبور کنید. ما دنبال این هستیم بهترین خود را ارائه دهیم.

وی در ادامه گفت: می‌دانیم زمانی که توپ نداریم باید خیلی خوب دفاع کنیم و زمانی که توپ داریم از راه‌های مختلف، خودمان را به تیم مس غالب کنیم. بازی فوق‌العاده سختی داریم و خودمان را آماده کرده‌ایم. بازیکنان من باید با قلبشان بازی کنند و می‌دانم خودشان را آماده کرده‌اند چون باید طرفداران نساجی را خوشحال کنند و نگرانی ندارم.

مطهری در خصوص نزدیک بودن تیم‌ها به یکدیگر گفت: قبل از بازی‌های هفته پانزدهم ما رتبه پنجم جدول را داشتیم و بعد از آن باخت آمدیم نهم و مس بالا آمد. لیگ خیلی فشرده است و تیم‌ها به هم نزدیک هستند. در نیم فصل دوم مسابقات و امتیاز گیری خیلی سخت می‌شود و تیم‌هایی موفق هستند که در لحظات حساس بتوانند تمرکز بیشتر داشته باشند. همه تیم‌ها نزدیک به هم هستند و برای فردا باید با تمرکز بالا و هوشمند بازی کنیم.

مطهری درباره مصدوم و یا محرومان تیمش نیز گفت: مصدوم و محروم خاصی نداریم.

او در پایان اشاره‌ای به حضور هواداران در استادیوم داشت و گفت: فوتبال با هواداران زنده است و انرژی مثبت به بازیکنان و تیم‌ها می‌دهند. من روی این موضوع خیلی حساب می‌کردم اما متاسفانه دو بازی طرفداران پرشور نساجی را داشتیم. کلا با این موضوع موافقم در تمام شهرها هواداران بیایند و به تیم خود انرژی دهند و باعث شادابی فوتبال شوند. من خیلی خوشحالم که فردا طرفداران رفسنجانی در ورزشگاه حضور دارند و امیدوارم این اتفاق برای ما هم رخ دهد.منبع