معجزه یک سرمربی: حالا چلسی مدعی واقعی است (عکس)

گراهام پاتر پس از ویلیام لوئیس در سال 1906/1907، تبدیل به دومین سرمربی انگلیسی چلسی شد که در 9 بازی اول خود به عنوان در تمام رقابت ها بدون شکست بوده است. همچنین گراهام پاتر بعد از روبرتو دی متئو در سال 2012، به اولین سرمربی چلسی تبدیل شد که در چهار دیدار ابتدایی خود در لیگ قهرمانان شکست نخورده است. آبی های لندن در آن فصل در لیگ قهرمانان برای اولین بار در تاریخ به عنوان قهرمانی دست یافتند و هواداران این تیم امیدوارند این رویای بزرگ در این فصل نیز محقق شود.منبع


کد خبر : 1850104 |
04 آبان 1401 ساعت 01:38 |
1 بازدید |

0
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، چلسی امشب در خانه سالزبورگ نمایش خوبی ارائه داده و با دو گل متئو کواچیچ و کای هاورتز، 1-2 از سد سالزبورگ گذشت. بدین ترتیب آنها علیرغم شروع ضعیف در لیگ قهرمانان و کسب تنها دو امتیاز از یک بازی، اخیرا به سه پیروزی متوالی دست یافته و صعود خود به دور بعدی این تورنمنت به عنوان صدرنشین را قطعی ساختند.

در واقع همین شروع بد در لیگ قهرمانان و البته لیگ برتر بود که باعث شد توماس توخل خیلی زود و در اوایل فصل اخراج شده و جای خود را به گراهام پاتر بدهد. اما سرمربی جدید چلسی در همین مدت کوتاه حضور خود روی نیمکت عملکردی فراتر از تصور داشته و این تیم را دوباره تبدیل به یک مدعی جدی در تمامی مسابقات کرده است.


از زمان حضور گراهام پاتر روی نیمکت چلسی، این تیم موفق به کسب نتایج درخشانی شده است.

معجزه یک سرمربی: حالا چلسی مدعی واقعی است (عکس)