مقصد جذاب امین اسماعیل‌نژاد کجاستکد خبر : 1940133 |
06 خرداد 1402 ساعت 09:37 |
638 بازدید |

0
دیدگاه


امین اسماعیل نژاد، ستاره والیبال ایران فصل آینده در سری‌آ توپ خواهد زد.

مقصد جذاب امین اسماعیل‌نژاد کجاست

به  گزارش “ورزش سه”، از چند روز پیش که ورزش سه در خبری اختصاصی اعلام کرد امین اسماعیل نژاد با یک تیم ایتالیایی قرارداد بسته، گمانه زنی ها درباره تیم جدید او اوج گرفته و نام های متفاوتی به عنوان مقصد این پشت خط زن ملی پوش مطرح می شود.

در همان خبر قبلی هم اعلام کردیم که با توجه به مسائل اسپانسرینگ درخواست شده که نام جدید تیم امین اسماعیل نژاد فاش نشود و ورزش سه نیز به این موضوع احترام می گذارد. با این حال چند نکته در رابطه با این انتقال بزرگ وجود دارد که می تواند شما را به سمت نام تیم جدید او سوق دهد.

تیم جدید امین اسماعیل نژاد در فصل گذشته به پلی آف سری‌آ راه پیدا کرد و نمایش هایی خوب را از خود ارائه داد. برای کمک به حدس این انتخاب سه نام را پیش روی شما می گذاریم. ترنتینو، ورونا یا پروجا؛ امین اسماعیل‌نژاد با یکی از این سه تیم قرارداد بسته که شاید با در نظر گرفتن برخی فاکتورها می توان به راحتی این نام را پیدا کرد.

البته نام این تیم تا چند روز دیگر رسما اعلام خواهد شد تا امین اسماعیل نژاد به یکی از بزرگترین اهداف خود یعنی بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برسد. بازیکنی که این روزها در اردوی تیم ملی والیبال حضور دارد و یکی از امیدهای اصلی تیم بهروز عطایی برای سال سخت پیش رو محسوب می شود.منبع