ملاقات دختر هنرمند پرسپولیسی با کریستیانو رونالدوکد خبر : 1966592 |
28 شهریور 1402 ساعت 18:38 |
35K بازدید |

63
دیدگاه

رویای فاطمه حمامی به حقیقت پیوست؛


هوادار معلول ولی پرتوان پرسپولیس با پیگیری‌های باشگاه پرسپولیس به آرزوی خود رسید و عصر امروز با کریستیانو رونالدو دیدار کرد.

ملاقات دختر هنرمند پرسپولیسی با کریستیانو رونالدو

به گزارش “ورزش سه”، همه چیز از پست اینستاگرامی آغاز شد. فاطمه حمامی هوادار پرتوان پرسپولیسی است که معلولیتش مانع هنر و شکوفایی او نشد، آرزو کرده بود که وقتی کریستیانو رونالدو به تهران می‌آید بتواند او را ببیند.

باشگاه پرسپولیس نیز از آن زمان تصمیم گرفت آرزوی فاطمه را محقق کند. با حضور کاروان فوتبال النصر، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه در ارتباط با مدیران ارشد باشگاه النصر بالاخره شرایط این امر را فراهم آورد و با هماهنگی‌هایی که صورت گرفت، فاطمه حمامی امروز پس از حضور در باشگاه پرسپولیس، راهی هتل محل اقامت تیم فوتبال النصر شد و با رونالدو دیدار کرد.

1927725

او تابلوهایی که از وی نقاشی کرده بود را به ستاره بین‌المللی فوتبال جهان هدیه کرد و با او عکسی به یادگاری گرفت. رونالدو نیز پیراهن شماره ٧ خود را امضا و به فاطمه حمامی اهدا کرد.

1927732

تصویر پست اینستاگرامی این دختر هنرمند در رسانه‌های عرب زبان نیز بازتاب گسترده‌ای داشت و حالا کریستیانو رونالدو رویای فاطمه حمامی را به حقیقت تبدیل کرد.

1927724
این پست اینستاگرامی‌است که این دختر هنرمند پیش از حضور رونالدو در ایران منتشر کرد و بازتاب گسترده‌ای داشت.منبع