ملی‌پوش سپاهان لباس زرد را درنیاورد!(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، میلاد زکی‌پور پس از تجربه کار با امیر قلعه‌نویی در استقلال و گل‌گهر سیرجان، خیلی زود دوباره کارش را زیر نظر این سرمربی آغاز کرد، اما این بار نه در یک تیم باشگاهی.

عکس: امیرحسین خیرخواهمنبع

زکی‌پور که قبل از شروع فصل جدید به پایان کارش با گل‌گهر رسیده و مورد توجه پرسپولیس و سپاهان بود، به جمع طلایی‌پوشان اصفهان پیوست و توانست با انگیزه بالای خود در تمرینات خیلی زود از هفته سوم به ترکیب برسد و همین جایگاه را تا پایان سال ۱۴۰۱ حفظ کند و مزد درخشش خود را با دعوت به تیم ملی بگیرد.

1834494


کد خبر : 1896966 |
02 فروردين 1402 ساعت 08:30 |
522 بازدید |

0
دیدگاه

زکی‌پور که نسبت به دیگر مدافعان کناری و چپ‌پا مثل میلاد محمدی ترجیح داده شده و اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد، در تمرینات با انگیزه فوق‌العاده‌ای مشغول کار زیر نظر امیر قلعه‌نویی است و می‌خواهد نخستین بار حضور در یک بازی ملی را در مسابقات دوستانه مقابل روسیه یا کنیا تجربه کند.

1834495


مدافع چپ سپاهان سراسر انگیزه است تا نخستین بازی ملی خود را زیر نظر امیر قلعه‌نویی انجام دهد.

ملی‌پوش سپاهان لباس زرد را درنیاورد!(عکس)

مدافع چپ تند و تیز سپاهان که از قدرت بدنی بالایی هم برخوردار است، در این فصل نمایش کم‌نقص و تاثیرگذاری برای موفقیت و صدرنشینی تیمش در لیگ برتر داشته و در کنار کارهای دفاعی توانسته دو گل به ثمر رساند و روی سه گل دیگر تیمش ایفای نقش کند که این عملکرد موثر او را ملی‌پوش کرد.