مهاجم آینده پرسپولیس از ژاپن می‌آید

مهم‌ترین تیمی که این بازیکن در آن عضو بوده کلوب بروژ بلژیک است که در چهار مقطع برای آن بازی کرده اما مجموع دقایقی که او در ژوپیلرلیگ (لیگ دسته اول فوتبال بلژیک) بازی کرده زیاد نیست. او در مجموع طی 14 بازی و 568 دقیقه بازی برای کلوب بروژ تنها یک پاس گل داده است. جالب اینکه پریرا همراه با این تیم بلژیکی 6 بازی و 294 دقیقه هم در لیگ اروپا به میدان رفته که گلی به ثمر نرسانده است.


گزینه اصلی پرسپولیس برای تقویت خط حمله یک مهاجم برزیلی است که از ده بهمن در دسترس خواهد بود.

مهاجم آینده پرسپولیس از ژاپن می‌آید

به گزارش ورزش سه،  گزینه خارجی خط حمله پرسپولیس تغییر کرد. در حالی که بحث درباره جذب ولینگتون لوئیس دسوزا مطرح شده بود اما قوانین سازمان لیگ درباره بازیکنان خارجی شاغل در لیگ‌های آسیایی باعث شد تا این بازیکن نتواند به ایران بیاید و یحیی سراغ گزینه دیگری برود که اتفاقاً او هم برزیلی است.


کد خبر : 1866452 |
04 بهمن 1401 ساعت 09:14 |
6.4K بازدید |

0
دیدگاه

بلندقامت و 31 ساله و بدون قرارداد

ارزش این بازیکن در سایت ترانسفر مارکت ۶۰۰ هزار یورو ذکر شده . پریرا که سابقه بازی در پالمیراس برزیل، کلوب بروژ بلژیک و گامبا اوزاکا ژاپن را دارد، غیر از قهرمانی آسیا، قهرمانی سری آ و جام حذفی برزیل و البته ژوپیلرلیگ بلژیک را هم در کارنامه دارد .این مهاجم ۱۹۰ سانتی‌متری و ۳۱ ساله برزیلی فصل قبل در ۲۳ دیداری که برای تیمش به میدان رفته و در هزارو چند دقیقه‌ای که برای این تیم بازی کرده تنها ۴ بار موفق به گلزنی شده و ۲ پاس گل را هم ثبت کرده است. او در مجموع 62 بازی برای گامبا اوزاکا انجام داده که 11 گل زده و سه پاس گل هم داده است.

1794609

لئاندرو پریرا برزیلی ۳۱ ساله‌ای است که با گامبا اوزاکا سابقه بازی در لیگ قهرمانان آسیا را هم در کارنامه دارد و حالا گزینه پرسپولیس شده. این مهاجم نوک به خاطر همین سابقه حضور در لیگ قهرمانان مجوز عقد قرارداد با پرسپولیس را پیدا می‌کند.گفتنی است قرارداد پریرا با گامبا اوزاکا روز 30 ژانویه (10بهمن) به پایان خواهد رسید و او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی پرسپولیس شود.

اما بهترین آمار این مهاجم مربوط به زمانی است که در کشور خودش برزیل بازی می‌کرد. معروف‌ترین تیم‌های او در فوتبال برزیل چاپوکوئنسه، پالمیراس و پورتوگیسا هستند. این مهاجم در مجموع در سری آ فوتبال برزیل طی 81 بازی و 8451 دقیقه حضور در زمین 29 گل زده  و 3 پاس گل داده. یعنی هر 188 دقیقه یک گل به ثمر رسانده که آمار خوبی است اما از آخرین حضور او در فوتبال برزیل چهار سال می‌گذرد.منبع

در چهار سال گذشته این مهاجم در فوتبال ژاپن حضور داشته و برای تیم‌های موستومو یاماگا، سانفرس هیروشیما و گامبا اوزاکا بازی کرده است. طی این چهار سال او 5351 دقیقه در جی لیگ ژاپن بازی کرده و طی 94 بازی 30 گل زده و 6 پاس گل داده است. او در جام حذفی ژاپن مجموعاً 485 دقیقه بازی کرده و سه گل به ثمر رسانده است. یعنی هر 178 دقیقه یک گل زده. او در بازی‌های جام امپراتوری، پلی‌آف و سوپرکاپ ژاپن هم به میدان رفته ولی گلی نزده اما در لیگ قهرمانان آسیا آمار نسبتاً خوبی دارد چرا که طی 6 بازی و 191 دقیقه حضور در زمین 2 گل زده و یک پاس گل داده است.