مهم‌ترین خبر در پنج کلمه: استقلال از آسیا حذف شد

بدون شک خبر حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، تلخ‌ترین خبر برای هواداران این تیم است که در سایه عملکرد مدیران امروز و گذشته باشگاه به وقوع پیوسته است. با توجه به کنار رفتن آبی‌ها از بزرگ‌ترین تورنمنت فوتبالی در سطح قاره، تغییرات مدیریتی در این باشگاه دور از ذهن نیست و احتمالاً باید شاهد جدایی تعداد زیادی از مدیران و اعضای هیئت‌مدیره استقلال، پس از اعلام خبر رسمی حذف از آسیا باشیم.منبع


استقلال به‌صورت قطعی از این دوره از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد و تیم دیگری جایگزین آبی‌های پایتخت می‌شود.

مهم‌ترین خبر در پنج کلمه: استقلال از آسیا حذف شد

به گزارش “ورزش سه”، استقلال برای دومین‌بار از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد. مدیران باشگاه موفق نشدند که در موعد مقرر، مطالبات خود را که طلب استراماچونی در صدر آن‌ها قرار داشت، پرداخت کنند. رایزنی‌های تیم مدیریتی علی فتح‌الله‌زاده برای دریافت 100 میلیارد تومان از همراه اول نیز بی‌نتیجه بود تا آبی‌های پایتخت برای دومین سال متوالی نتوانند در این پیکارها شرکت کنند.

نکته ناراحت‌کننده برای هواداران استقلال این است که حتی تکرار قهرمانی آبی‌ها در لیگ برتر و یا بالای سر بردن کاپ قهرمانی جام حذفی نیز نمی‌تواند بلیت بازگشت آن‌ها به آسیا را صادر کند. پیگیری‌های خبرنگار ورزش سه نشان می‌دهد که همان تاریخی که از قبل تعیین شده بود (31 مارس)، آخرین فرصت مدیران باشگاه برای تسویه با طلبکاران بوده و تیم‌هایی که تا این زمان بدهی‌های خود را پرداخت نکرده باشند، حتی در صورت قهرمانی در رقابت‌های در حال برگزاری نیز مجوز حرفه‌ای دریافت نمی‌کنند.


کد خبر : 1898523 |
12 فروردين 1402 ساعت 13:41 |
32.6K بازدید |

25
دیدگاه

کسی شجاعت اعلام آن را ندارد

دو روز پیش بود که محمدحسین زرندی، مدیر رسانه‌ای استقلال، اعلام کرد که مدیرعامل این باشگاه نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و خواستار دریافت مهلت زمان بیشتر جهت ارسال مدارک و تسویه‌حساب با طلبکاران شده است. شنیده می‌شود که فدراسیون فوتبال نیز با AFC مذاکراتی داشته تا زمان بیشتری جهت تکمیل مدارک و دریافت مجوز حرفه‌ای به کشورها داده شود که این مسئله از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا رد شده و 31 مارس، آخرین مهلت ارسال مدارک عنوان شده است.

1837368