موج سرما در دورتموند: ۳ ستاره غایب بازی حساس

ترزیچ می‌خواهد منتظر بماند تا هر سه بازیکن آخرین جلسه تمرینی را پشت سر بگذارند و امروز تصمیم نهایی را در مورد آن‌ها بگیرد. با این وجود او گفت: “البته زمان ما رو به اتمام است.”

1880650

ادین ترزیچ، سرمربی دورتموند، در نشست خبری گفت: “در بازی با میلان چند بازیکن تیم بیمار بودند. متأسفانه کمی با موج سرماخوردگی برخورد کرده‌ایم. نیکلاس سوله هنوز نتوانسته با تیم تمرین کند. رامی بنسباینی و صالح اوزجان نیز همراه ما نیستند.”


کد خبر : 1984151 |
12 آذر 1402 ساعت 06:00 |
244 بازدید |

0
دیدگاه

سوله، مدافع میانی دورتموند، در پیروزی 3-1 در لیگ قهرمانان مقابل میلان غایب بود. بنسباینی و اوزجان اما سه شنبه گذشته در زمین حضور داشتند و بازی کردند.

بازی امروز مقابل لورکوزن برای دورتموند اهمیت بالایی دارد. در صورت شکست مقابل لورکوزن، فاصله آن‌ها تا صدر جدول به 13 امتیاز افزایش می‌یابد.منبع


دورتموند احتمالا در بازی حساس بایرلورکوزن 3 بازیکن را به دلیل سرماخوردگی در اختیار نخواهد داشت.

موج سرما در دورتموند: 3 ستاره غایب بازی حساس

اما با این حال از طرف دیگر اخبار خوبی هم برای کادرفنی دورتموند وجود دارد: یولیان برانت که در بازی میلان غایب بود و نیکو اشلوتربک که سرما خوردگی داشت، به تمرین بازگشته‌اند. ترزیچ در مورد این دو بازیکن گفت: “این دو بازیکن به زمین تمرین بازگشتند و وضعیت خوبی هم دارند. ما فرض می‌کنیم که آن‌ها کاملا آماده هستند.”

به گزارش “ورزش سه”، دورتموند با خبری تلخ و وضعیت سختی رو به رو است. در بازی مهم بوندس‌لیگا مقابل بایرلورکوزن، صدرنشین لیگ، دورتموند احتمالا باید بدون 3 ستاره بازی کند.