مورایس: جذب نشدن مهرداد محمدی تصمیم من نبود


کد خبر : 1955505 |
16 مرداد 1402 ساعت 06:50 |
5.7K بازدید |

6
دیدگاه

او راجع به اینکه تنها تصمیم نمی‌گیرد ادامه داد: من خیلی مشتاقم که همه چیز را بدانم، اما من هیچوقت به تنهایی تصمیم نمی‌گیرم و نمی‌گویم این بازیکن را گرفتیم فقط به خاطر اینکه من می‌خواهم. ما با سازماندهی کار می‌کنیم و باید به سازمانی که خودمان درست کرده‌ایم گوش بدهیم. اینکه بخواهیم تیمی بسازیم، فقط تیم من نیست پس من تمام این چیزها را در این مسیر پیش می‌برم. مسئولیت این را دارم که حرف آخر را بزنم اما همه چیز را نمی‌دانم. تصمیماتم بر اساس اطلاعاتم و افرادی که کنارم کار می‌کنند، است.منبع


ژوزه مورایس می‌گوید در مورد بازیکنانی که نمی‌شناسد از افرادی که کنارش کار می‌کنند مشورت می‌گیرد.

مورایس: جذب نشدن مهرداد محمدی تصمیم من نبود

ژوزه مورایس در خصوص عدم جذب مهرداد توضیح داد: بازی‌های مهرداد محمدی را دیدم و بازیکن خوبی به نظر می‌رسید، ولی من در باشگاه تنها کار نمی‌کنم. من یک گروهی از افراد را برگزیدم و از آنها می‌خواهم وقتی آنقدر بازیکن را نمی‌شناسم به من کمک کنند. مهرداد محمدی پارسال در لیگ بازی نمی‌کرد و از رادار من خارج بود. من یک‌سری ویدئو از او دیدم و به نظر بازیکن جذابی می‌آمد ولی متاسفانه نظر کلی این نبود که بتوانیم این بازیکن را سریع جذب کنیم.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از خریدهای این فصل استقلال مهرداد محمدی بود که شاید بسیاری از هواداران سپاهان انتظار بازگشت وی به این تیم را می‌کشیدند.