مگوایر: من به خودم اعتقاد زیادی دارمکد خبر : 1855345 |
03 آذر 1401 ساعت 21:05 |
4.3K بازدید |

4
دیدگاه

می‌خواهم هر هفته برای باشگاهم بازی کنم


هری مگوایر بازیکن منچستر یونایتد در نشست خبری پیش از بازی با آمریکا گفت از بازی در کنار جان استونز حس خوبی دارد.

مگوایر: من به خودم اعتقاد زیادی دارم

به گزارش “ورزش سه”، هری مگوایر مدافع تیم ملی انگلیس در نشست خبری پیش از بازی روز جمعه مقابل آمریکا گفت: بدیهی است که تعویض اجباری در بازی با ایران ناامید کننده بود. در نیمه دوم احساس ناراحتی کردم اما کادر پزشکی فوق العاده ای داریم. من تمام تست ها را انجام داده ام و از آن زمان احساس خوبی دارم. در چند روز گذشته در زمین تمرین بودم و آماده حضور در میدان هستم.

مدافع انگلیس درباره بازی در کنار جان استونز نیز توضیح داد: سال هاست که جان را می شناسم، ما در دوران جوانی در یورکشایر مقابل هم بازی می کردیم، او در بارنزلی بود و من در شفیلد یونایتد.

مگوایر ادامه داد: ما واقعاً صمیمی بودیم، من از دیدن پیشرفت او در بازی برای انگلیس و در زمانی که فقط یک هوادار بودم، افتخار می کردم. اکنون در بسیاری از بازی هایم، در کنار او بازی می کنم که این عالی بوده است. ما بازی‌های یکدیگر، نقاط قوت و ضعف یکدیگر را می‌شناسیم و این پیوند برای همه بازیکنان وجود دارد.

از هری مگوایر پرسیده شد که آیا او برای رسیدن به ریتم فوتبالی و هماهنگی به زمان نیاز دارد و به توانایی هایش شک کرده است، که او پاسخ داد: نه، من به خودم اعتقاد زیادی دارم. وقتی به زمین تمرین می روم تا جایی که ممکن است سخت کار می کنم و این به شما آمادگی خوبی می دهد تا وارد یک بازی شوید و در بهترین سطح ظاهر شوید.

او گفت: من می‌خواهم هر هفته برای باشگاهم بازی کنم، بنابراین برای بازگشت به ترکیب تیم می‌جنگم. من احساس شادابی می‌کنم و می‌دانستم که جام جهانی در راه است، بنابراین تمرینات اضافی را انجام دادم.

او در پایان اظهار داشت: من بعد از یک مصدومیت 8 تا 10 هفته ای به یورو رفتم، بنابراین نگران کمبود زمان بازی نبودم، اگرچه واضح است که می خواهم هر هفته برای باشگاهم بازی کنم.منبع