میثاقیان: داماش آخرین ماموریت من در فوتبال است

می‌خواستم یک بار دیگر خاطرات خوبی در نوشهر بسازم. اما مذاکره کردم و احساس کردم شرایط برای موفقیت من مهیا نیست. البته از دیدگاه من. دوست دارم موفق باشم. پیشنهاد داماش که پیش آمد دوباره برای کار راغب شدم. چون شهر رشت و مردمانش را دوست دارم. همین طور تیم داماش یکی از تیم‌های باهویت فوتبال کشور است. اصولا کار کردن در تیم‌هایی که هویت دارند و تماشاگر پشت آن تیم است را دوست دارم.

به گزارش “ورزش سه”، تحقق وعده ای که او داده خیلی سخت به نظر می رسد چون در لیگ 2 از 28 تیم تنها سه تیم به لیگ یک صعود می کنند و در لیگ یک هم 18 تیم حضور دارند که در نهایت دو تیم لیگ برتری می شوند. از همه مهمتر در این مسیر تنها خواست اکبر میثاقیان کافی نیست و باشگاه هم باید یارای صعود به این دو لیگ را داشته باشد.

به هر صورت مربی خستگی ناپذیر فوتبال که هدایت 6 تیم دسته اولی به لیگ برتر در کارنامه اش دیده می شود در واکنش به این سوال که چرا علاقمند است هم چنان در چرخه مربیگری حضور داشته باشد؟ گفت: من با بیکاری میانه خوبی ندارم. با او دعوایمان می‌شود و این برای من خوب نیست. من با کار به دنیا آمدم و با کار هم می‌روم. خارج از شوخی کار کردن را دوست دارم نه فقط به خاطر درآمد. این شاید یکی از انگیزه‌های کار کردن باشد. اما من مربیگری را دوست دارم و هر کس هر چیزی را دوست دارد دلش می‌خواهد در کنارش باشد و دوری از آن اذیت کننده است.


اکبر میثاقیان در سن 69 سالگی استراتژی جدیدی را برای خود تعریف کرده است. هدایت تیم داماش گیلان به لیگ برتر و خداحافظی با دنیای مربیگری.

میثاقیان: داماش آخرین ماموریت من در فوتبال است


کد خبر : 1842931 |
19 شهریور 1401 ساعت 10:37 |
593 بازدید |

2
دیدگاه

می خواهم در اوج مربیگری را کنار بگذارم

اینطوری احساس می‌کنی برای جامعه ثمر بخش هستی. وقتی تیم را بالا بیاوری مردمان یک شهر خوشحال می‌شوند و این خوشحال کننده است و احساسی که آن موقع داری با هیچ چیز قابل تعویض نیست. من به داماش آمدم تا تیم را به لیگ برتر بیاورم. دست نیاز را به سوی تماشاگران این تیم دراز می‌کنم. همین طور مدیران شهر و استان. جای داماش لیگ برتر است نه لیگ ۲. به خصوص که فوتبال گیلان سرشار از استعداد است. تیمی‌که چنین تماشاگرانی دارد حیف است در لیگ ۲ باشد.

سرمربی تیم داماش در  خصوص اینکه گفته است با هدایت تیم داماش مربیگری را کنار می گذارد؛ این چنین توضیح داد: شاید هدایت تیم داماش از لیگ ۲ به لیگ برتر آخرین ماموریت من در فوتبال باشد. من در کار خود جدی هستم و توان می‌گذارم و در این راه خیلی حرص و جوش می‌خورم. شاید بعد از هدایت داماش به لیگ برتر دیگر تاب و توانی برای من باقی نماند. اگر زنده ماندم شاید در لیگ برتر هم این تیم را هدایت کردم. اما ماموریت اول من هدایت تیم به لیگ یک و در ادامه لیگ برتر است. این خیلی خیلی کار سختی است و اگر موفق به انجام آن شوم شاید خوشحال برای همیشه مربیگری را کنار بگذارم. می‌خواهم در اوج مربیگری را کنار بگذارم. (با خنده) می‌خواهم دل مردم شهر رشت و همه گیلانی‌ها را شاد کنم.منبع

من عاشق مربیگری در فوتبال هستم  همان طور که عاشق اعضای خانواده ام هستم. بعد از جدایی از شهر خودرو که دوست ندارم درموردش حرف بزنم پیشنهاد شهرداری نوشهر پیش آمد. در این شهر خاطرات خوبی برایم رقم خورده است و مردم نوشهر به خاطر تلاش‌هایم در شموشک هنوز من را دوست دارند و به من محبت می‌کنند.