میلان نگران گران شدن لیائو در جام جهانیکد خبر : 1854022 |
26 آبان 1401 ساعت 22:15 |
916 بازدید |

1
دیدگاه


پائولو مالدینی، مدیر ورزشی میلان، می‌گوید این باشگاه تلاش کرده قرارداد رافائل لیائو را پیش از شروع جام جهانی تمدید کند ولی در نهایت این کار انجام شدنی نبوده است.

میلان نگران گران شدن لیائو در جام جهانی

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه شایعات رسانه‌ای از چند باشگاه بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید و بایرن مونیخ به عنوان مقصدهای احتمالی رافائل لیائو، ستاره پرتغالی میلان، یاد می‌کنند روسونری مدتی است تلاش‌های زیادی برای تمدید قرارداد او انجام داده است.

ولی تلاشهای میلان تا پیش از وقفه جام جهانی در لیگهای باشگاهی به ثمر نرسید. مدیر ورزشی میلان امروز نتیجه ندادن تلاشهای میلان را تایید کرد و گفت باشگاهش به تلاش ادامه خواهد داد و مطمئن است در زمان مناسب قرارداد لیائو تمدید می‌شود.

مالدینی در گفتگو با شبکه اسکای گفت:” هدف ما و خواسته‌مان این بود که پیش از شروع جام جهانی قرارداد رافائل لیائو را تمدید کنیم ولی این کار امکان‌پذیر نبود. ماه‌ها است که برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. ولی در لحظه مناسب تصمیم را خواهیم گرفت”.

قرارداد فعلی لیائو با میلان در سال 2024 منقضی می‌شود. نگرانی میلان اخباری است که از ابراز تمایل باشگاه‌هایی مثل پی‌اس‌جی، چلسی، منچسترسیتی، رئال مادرید و بایرن مونیخ به این ستاره پرتغالی مطرح می‌شود. رسانه‌های اسپانیایی در روزهای اخیر مدعی شدند فلورنتینو پرز آماده است برای او پیشنهادی 80 میلیون یورویی به میلان ارائه دهد ولی منتظر است تا ابتدا عملکرد لیائو را در جام جهانی بررسی کرده و سپس مبلغ پیشنهاد رئال را نهایی کند.منبع