میلان ۳-۱ هلاس ورونا: به افتخار زلاتان

این تنها گل لیائو در این بازی نبود. او در دقیقه ۱+90 یک مرتبه دیگر توانایی کنترل توپ و حرکات انفرادی‌اش را به نمایش گذاشت و سومین گل میلان را با دریبل زدن مدافع و دروازه‌بان حریف با یک ضربه ساده مقابل دروازه خالی به ثمر رساند.

میلان برای تغییر نتیجه بازی پس از این گل تلاش زیادی انجام داد و در این امر موفق هم بود. پس از اینکه در دقیقه 75 ضربه سر رافائل لیائو به نظر می‌رسید در محوطه جریمه حریف به دست مدافع برخورد کرده، VAR این صحنه را بررسی کرد و دستور به اعلام ضربه کرنر داد.

1883506


کد خبر : 1941999 |
15 خرداد 1402 ساعت 00:44 |
7K بازدید |

0
دیدگاه

در دقیقه 45 خطای انگونگه روی براهیم دیاز در محوطه جریمه توسط VAR بررسی شد و داور خطای پنالتی اعلام کرد.  ژیرو در دقیقه 45+۱ این ضربه را به گوشه سمت چپ دروازه ورونا روانه کرد و گل اول میلان را به ثمر رساند. نیمه اول با برتری 1-0 میلان به پایان رسید.

1883505

پس از ضربه سر جونیور مسیاس در دقیقه 26  که به کرنر منجر شد و پاس خطرناک تئو هرناندز به اولیویر ژیرو در دقیقه 40 که مهاجم فرانسوی نتوانست گلزنی کند، بالاخره گل میزبان فرا رسید.


میلان در آخرین بازی فصل با نتیجه 3-1 هلاس ورونا را از پیش رو برداشت.

میلان 3-1 هلاس ورونا: به افتخار زلاتان

به گزارش “ورزش سه”، در بازی هفته سی و هشتم سری آ امشب تیم‎‌های میلان و هلاس ورونا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند.

در نیمه دوم بازی توسط دو تیم متعادل دنبال می‌شد تا اینکه دقیقه 72 ورونا موفق شد نتیجه بازی را تغییر بدهد. ارسال لازوویچ در محوطه جریمه به صورت عرضی به نزدیکی تیرک عمودی دروازه میلان را داویده فرائونی با ضربه سر قطع کرد و گل تساوی را به ثمر رساند.

لیائو دقیقه 85 یک گل دیدنی به ثمر رساند. او در میانه میدان به توپ رسید و به سمت محوطه جریمه حرکت کرد او از سمت چپ محوطه جریمه به نزدیکی قوس محوطه رسید و با ضربه پای راست به گوشه سمت چپ دروازه موفق شد دومین گل تیمش را با یک ضربه حساب شده به ثمر برساند.

1883507

میلان با این پیروزی 70 امتیازی شد و فصل را با ایستادن در رتبه چهارم به پایان رساند. ورونا با این شکست در رتبه هجدهم ایستاد و منتظر نتیجه بازی اسپتزیا و رم ماند که با شکست 2-1 این تیم برابر شاگردان ژوزه مورینیو به دلیل تفاضل گل بیشتر در رتبه هفدهم ایستادند. این دو تیم در بازی پلی آف سرنوشت بقا در سری آ را مشخص خواهند کرد.

1883508منبع

این بازی که با برتری 3-1 روسونری به پایان رسید و در نیمه اول چندان از موقعیت‌های پرشمار گل برخوردار نبود.