ناراحتی ستاره رئال مادرید از اخراج توخل!کد خبر : 1844779 |
30 شهریور 1401 ساعت 17:39 |
1.1K بازدید |

0
دیدگاه


آنتونیو رودیگر، مدافع آلمانی رئال مادرید، اخراج توماس توخل از چلسی را عادلانه نمی داند.

ناراحتی ستاره رئال مادرید از اخراج توخل!

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد آنتونیو رودیگر در پایان فصل گذشته با چلسی به اتمام رسید و با توجه به عدم توافق برای تمدید قرارداد، این مدافع باتجربه از این باشگاه جدا شده و لباس رئال مادرید را به تن کرد. آنتونیو رودیگر که روزهای درخشانی زیر نظر توماس توخل در چلسی تجربه کرده بود، مدعی شد به این سرمربی پیام داده و بابت همه چیز از او تشکر کرده است.

آنتونیو رودیگر گفت: “در چلسی درس های جدیدی یاد گرفتم. من همیشه آماده بازی بودم و خوشبختانه توماس توخل آن کسی بود که همیشه به من ایمان داشت و ثابت کرد بازیکن مهمی برای او هستم. اخراج توخل؟ مدیران چلسی شرایطی را فراهم کردند که این سرمربی بازیکنان جدیدی جذب کنند و بعد از چند بازی توخل را اخراج کردند. من از سرعت رخ دادن این اتفاق تعجب کردم و روز اخراج توخل برای من روز غم انگیز بود. 

پس از این اتفاق، به توخل پیام داده و از او بابت همه چیز تشکر کردم. باید در نظر بگیرد این سرمربی ما را از چه شرایطی به کجا رسانده و در باشگاه چلسی غیرممکن‌ها را انجام داد. اما خودتان می‌دانید شرایط در دنیای فوتبال چگونه است، گاهی اوقات شما قهرمان هستید و در برخی مواقع خراب‌کار.

پا عوض کردن های بازی فصل گذشته برابر نیوکاسل؟ گاهی من عمدا مرتکب اشتباه می شوم، زیرا در طول بازی سر و صدایی ورزشگاه نبود و من می خواستم هواداران را با این حرکات بیدار کنم. دوست دارم در کنار هواداران بخندم. بسیاری صحنه‌ای را که در بازی فصل گذشته چلسی مقابل نیوکاسل به آن اشاره کردید را همیشه در خاطر خواهند داشت.”منبع