نامه مهم و جنجالی سازمان لیگ به استقلال!


نامه مهم سازمان لیگ که سقف بودجه استقلال برای فصل جاری را نشان می‌دهد.

نامه مهم و جنجالی سازمان لیگ به استقلال!

در این نامه که هشتم مرداد به باشگاه استقلال امضا شده آمده که باتوجه به مقررات جدید سازمان لیگ، سقف بودجه آبی‌ها برای فصل جدید 300 میلیارد تومان است و آنها اجازه ندارند که بیش از این هزینه کنند.

نکته جالب اینکه این نامه به مهدی تاج، قنبرزاده، طاهری و سهیل مهدی به عنوان مسئولان تصمیم‌گیر در فدراسیون و سازمان لیگ هم رو نوشت شده است.

با این حال تصویر نامه‌ای که به دست خبرنگار ما رسیده، نشان می‌دهد که کشوری‌فرد رئیس سابق سازمان لیگ در نامه رسمی به باشگاه استقلال سقف بودجه آبی‌ها را 300 میلیارد تومان عنوان کرده است.

1963872

اگرچه استقلال معتقد است که بخشی از رقم اضافه را به عنوان هزینه رضایتنامه به بودجه خود اضافه کرده اما باید دید این نامه جنجالی که سقف استقلال را تنها 300 میلیارد تومان عنوان می‌کند، چه تاثیری در روند پرونده خواهد داشت.منبع


کد خبر : 1985412 |
17 آذر 1402 ساعت 13:51 |
3.8K بازدید |

5
دیدگاه

سقف بودجه شما 300 میلیارد است؛

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که روز گذشته جلسه کمیته انضباطی پیرامون شکایت پرسپولیس و آلومینیوم از استقلال برگزار شد، همچنان محتوای این جلسه خبرساز مورد مناقشه و اختلاف بین هواداران پرسپولیس و استقلال قرار دارد.

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس با اتهام عبور از سقف بودجه، شکایت خود را از استقلال مطرح کرده، مدیرعامل آبی‌ها معتقد است که این باشگاه سقف بودجه را رعایت کرده و هیچ تخلفی در این باره انجام نداده است.