ناگلزمان از همین حالا برای بازنشستگی برنامه دارد!کد خبر : 1896493 |
27 اسفند 1401 ساعت 22:46 |
640 بازدید |

0
دیدگاه


یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ، از برنامه های جذاب خود برای دوران بازنشستگی صحبت کرد.

ناگلزمان از همین حالا برای بازنشستگی برنامه دارد!

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ طی هفته های اخیر روند پیروزی های پی در پی خود را از پیش گرفته تا صدر جدول را از دورتموند پس بگیرد. این تیم فردا در یکی از بازی های هفته بیست و پنجم بوندس لیگا به مصاف بایرلورکوزن خواهد رفت. یولیان ناگلزمان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی پاسخگوی سوالات جالبی بود که بسیاری از آنها به زندگی بعد از مربیگری او اختصاص داشت؛ دورانی که ناگلزمان می گوید به خاطر شروع زودهنگام مربیگری باید آن را خیلی به تعویق نیاندازد.

او در پاسخ به این سوال که «آیا می توانید فلسفه خود را در یک جمله خلاصله کنید» گفت: “این یکی از سوالات پایان نامه من بود. همان زمان هم این را گفتم، کنترل بازی از طریق مالکیت و تغییر سرعت بازی.”

1833548

سرمربی بایرن مونیخ در مورد انتقاداتی از او می شود تاکید کرد: “من بعد از هر شکستی احساس شرمندگی می کنم. از خودم انتقاد می کنم و خیلی چیزها را زیرسوال می برم. من همیشه از انتقادات براساس واقعیت استقبال می کنم. من به این انتقادات واکنش نشان می دهم و خیلی چیزها را در بایرن بر اساس این انتقادات تغییر داده ام از جمله در مورد لیست بازیکنان، در مورد کیفت بازیکنان و همینطور در مورد ساختار باشگاه.”

ناگلزمان در ادامه صحبت های خود افزود: “من هرگز اداعا نمی کنم که تمام گفته هایم صحیح است. در کنفرانس های مطبوعاتی هم اظهارات اشتباهی داشته ام. کسی که نظری نداشته باشد زندگی را آسان می گیرد اما من ترجیح می دهم از خودم ایده داشته باشم هرچند کار را سخت می کند.”

گواردیولا در سال 2009 وقتی 38 سال سن داشت بارسلونا را قهرمان چمپیونزلیگ کرد تا به جوان ترین سرمربی قهرمان این رقابت ها تبدیل شود. سرمربی بایرن مونیخ حالا این فرصت را دارد تا رکورد پپ را بشکند. ناگلزمان در مورد این ایده هیجان انگیز گفت: “این بدین معناست که ما در سه سال آینده لیگ قهرمانان اروپا را فتح خواهیم کرد و قطعا چنین چیزی باعث خوشحالی من خواهد شد. “

1833546

اگر سه گانه را به دست آورید، آیا ماموریت شما در بایرن به پایان می رسد؟ سرمربی جوان بایرن در پاسخ به این سوال گفت: “این قطعا یک موفقیت ویژه خواهد بود! من یک بازیکن بودم، سپس دو دوره تحصیلی پشت سر گذاشتم و بعد از آن مربی شدم. من هرگز وقفه ای نداشتم. خیلی از چیزها از 16 سالگی برای من تمام شد. کارهای زیادی خارج از زمین فوتبال هستند که نمی خواهم تا 70 سالگی برایشان صبر کنم.”

ناگلزمان در ادامه و با اشاره به برنامه های جذابش برای بعد از بازنشستگی‌ای که خیلی نمی خواهد آن را به تعویق بیاندازد گفت: “توری در آلاسکا و کانادا! با یک کوله پشتی در کوه های آلپ و یک جاده نوردی طولانی. گواهینامه خلبانی ام را باطل کردم و هواپیمای سبکم را به دلیل کمبود وقت فروختم. الان می خواهم گواهینامه پاراگلایدر را بگیرم. من به خوبی می توانم کاراموزی در مشاغل را پس از مربیگری تصور کنم. معماری، ساخت و ساز، نازک کاری و نجاری من را شیفته خود می کند.”منبع