نطر طلبکار میلیاردی از استقلال درباره دربی ایتالیاکد خبر : 1896434 |
27 اسفند 1401 ساعت 15:05 |
1.2K بازدید |

0
دیدگاه

استراماچونی: بازی اینتر و یوونتوس مساوی می‌شود


آندره‌آ استراماچونی اعتقاد دارد که تساوی، محتمل‌ترین نتیجه در دربی ایتالیا میان اینتر و یوونتوس است.

نطر طلبکار میلیاردی از استقلال درباره دربی ایتالیا

به گزارش “ورزش سه”، سری آ فردا شب شاهد دو دیدار فوق العاده حساس خواهد بود. ابتدا دربی دلاکاپیتاله میان تیم های پایتخت نشین رم و لاتزیو برگزار می شود و سپس اینتر و یوونتوس در دیدار معروف به دربی ایتالیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

آندره‌آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال که این روزها مطالبات او به بزرگترین سوژه فوتبال ایران تبدیل شده و به عنوان مفسر شبکه معروف Dazn ایتالیا مشغول به کار است، در گفتگو با روزنامه توتواسپورت، به صحبت درباره دربی میان اینتر و یوونتوس پرداخت. استراماچونی پیش از این سابقه هدایت نراتزوری را در کارنامه دارد. 

استراماچونی در حالی که بازی را آنالیز می کرد، گفت: دو موضوع برتر را در این مسابقه می‌بینم. از طرفی یک اینتر وجود دارد که صرف نظر از اینکه چه کسی بازی می‌کند، تلاش می‌کند تا دو مهاجم تیم در موقعیت تعیین کننده ای در خط حمله قرار بگیرند. 

او ادامه داد: از سوی دیگر، یووه وجود دارد که به طور فزاینده ای به دی ماریا وابسته است. یووه با دی ماریا و یووه بدون دی ماریا دو تیم با سطوح مختلف غیرقابل پیش بینی هستند. 

طلبکار میلیاردی استقلال درباره پیش بینی خود از این بازی اینگونه توضیح داد: من فکر می کنم بازی بسیار تاکتیکی خواهد بود و ابتکار عمل در دستان اینتر است و من معتقدم که تساوی محتمل ترین نتیجه است. این را برای بی طرفی نمی گویم. این پیش بینی من به این دلیل که آنها دو تیم هستند که دو نقطه قوت دارند: اینتر در بازی های خانگی و یوونتوس در همه جا.منبع