نفس راحت برای ژاپن: ستاره آرسنال به جام جهانی رسید

آرتتا بعد از مصدومیت تومیاسو در بازی مقابل اف‌سی زوریخ گفته بود:” تاکه‌هیرو احساس می‌کرد پایش دچار مشکل شده و ما ریسک نکردیم. امیدوارم مشکل جدی نباشد چرا که به او احتیاج داریم”.منبع
کد خبر : 1852393 |
16 آبان 1401 ساعت 23:43 |
5.9K بازدید |

4
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، هفته گذشته تاکه‌هیرو تومیاسو، مدافع ژاپنی آرسنال، در بازی این تیم مقابل اف‌سی زوریخ در لیگ اروپا از ناحیه ران مصدوم شد و مجبور شد زمین را ترک کند.

این خبر علاوه بر ساموریایی‌های آبی برای آرسنال هم خوشحال‌کننده است چرا که آرتتا در پست دفاع کناری گزینه‌های متعددی در اختیار ندارد و روز یکشنبه در جریان پیروزی 1-0 تیمش مقابل چلسی از اولکساندر زینچنکو در این پست استفاده کرده بود.

از آن روز تیم ملی ژاپن نگران بود که این ستاره خود را در جام جهانی قطر در اختیار نداشته باشد. اما هاجیمه موریاسو، سرمربی سامورایی‌ها، امروز خیال هواداران تیم ملی این کشور را راحت کرد و گفت مصدومیت تومیاسو جدی نیست و پزشکان ژاپنی اعلام کرده‌اند او می‌تواند در اولین بازی ژاپن در جام جهانی قطر که روز 23 نوامبر مقابل آلمان برگزار خواهد شد شرکت کند.


با اعلام سرمربی تیم ملی ژاپن مصدومیت تاکه‌هیرو تومیاسو، ستاره ژاپنی آرسنال، جدی نیست و او می‌تواند در بازی اول ژاپن در جام جهانی قطر به میدان برود.

نفس راحت برای ژاپن: ستاره آرسنال به جام جهانی رسید

کیودو نیوز در مصاحبه‌ای با سرمربی ژاپن به نقل از او نوشت:” پزشکان تیم ملی به من گفته‌اند که تومیاسو مشکلی ندارد و پیش از شروع تورنمنت قطر به تیم ملی خواهد پیوست و از اولین بازی به میدان خواهد رفت”.